Pernovica i Carmuzia

Sprzedający
Koronki iwogg

Pernovica i Carmuzia

Pernovica i Carmuzia to niezwykły, przyciągający wzrok komplet biżuterii ślubnej składający się z bransolety i kolczyków. Pernovica to misterna, bardzo efektowna, koronkowa bransoleta wykonana ze srebra pr999 i 930 oraz perełek i kryształków Swarovskiego. Ich układ i kolor może być dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Szerokość bransoletki to 3,5cm a długość zależy od obwodu nadgarstka. Zapinana jest na wygodne zapięcie szufladkowe (wysuwane). Bransoletce towarzyszą kolczyki Carmuzia również wykonane ze srebra pr930 i 999 oraz kryształków i perełek Swarovskiego. Podstawę kolczyków stanowi ozdobny filigran wykończony delikatną koronką, w którą wplecione zostały maleńkie perełki. Poniżej znajduje się gronko z kryształków i perełek zwieńczone smukłym kryształem Swarovskiego w kolorze mlecznobiałym (White Opal). Długość kolczyków łącznie z biglem wynosi 7cm. Na życzenie może zostać wydłużona lub minimalnie skrócona.

Na indywidualne zamówienie bransoletce Pernovica mogą towarzyszyć inne kolczyki jak i kolczykom Carmuzia inna bransoleta.
Prestige

Wyświetleń: 217

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź