SAWONIA XXL Skrzynka na kartki

299,00 zł
Sprzedający
SAY I DO

SAWONIA XXL Skrzynka na kartki

Jeśli planujesz naprawdę duże wesele, to potrzebujesz naprawdę dużej skrzyni. Aby ułatwić życie Tobie oraz Twoim świadkom wprowadziliśmy do oferty skrzynię SAWONIA w powiększonej wersji: XXL. Jej wymiary to 40cm x 30cm x 23 cm, co oznacza że jest prawie 4 razy bardziej pojemna od standardowej skrzyni i na pewno świetnie sprawdzi się nawet na olbrzymim weselu!

Skrzynię można dodatkowo, odpłatnie, wyposażyć w zamknięcie na kluczyk. W tym celu skontaktuj się z nami po złożeniu swojego zamówienia.

Idealne uzupełnienie ślubu w rustykalnym klimacie – skrzynka na koperty SAWONIA XXL. Kiedy odsłuży już „swoje” jako bezpieczna skrytka na koperty, możesz schować do niej najcenniejsze pamiątki z najbardziej wyjątkowego dnia w Waszym życiu, by codziennie Wam o nim przypominały.

Skrzynka w kolorze ciemnego, naturalnego drewna. Ozdobiona delikatną koronką wokół wieka oraz koronkowym kwiatem. Wieko ręcznie malowane – klasyczny motyw serca i inicjałów zakochanych. W środku przepiękna, rustykalna girlanda z napisem „kartki”.

Skrzynka wspomnień SAWONIA jest częścią kompletu SAWONIA, w skład którego wchodzą jeszcze wieszaki ślubne, pudełko na obrączki oraz tabliczki do sesji zdjęciowej. Idealnym dopełnieniem tego pięknego, rustykalnego kompletu są ratunkowe koszyczki S.O.S. KARELIA.

Uwaga: Czas realizacji zamówienia to ok. 4 tygodnie.
Spiesz się z decyzją, bo zamówień zbyt blisko ślubu nie przyjmujemy!
Free

Wyświetleń: 480

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź