"Jeden z najpiękniejszych ślubów, na jakich miałem zaszczyt być Fotografem. Cudowny dzień w niesamowicie urokliwym miejscu, jakim jest Dolina Charlotty niedaleko Ustki spędzony razem z Agą, Kamilem oraz Ich Gośćmi na długo pozostaną w mojej pamięci.

Od rana towarzyszyła Im niesamowita atmosfera, a miłość, jaka połączyła tych dwoje dosłownie unosiła się w powietrzu. Ja to widziałem i na pewno zobaczycie to na fotografiach, że Agę i Kamila łączy ogromne uczucie – dlatego tak cudownie Ich było fotografować – idealna miłość, idealna Para, idealny dzień, idealne miejsce i jeszcze Goście, którzy tworzyli tą cudną romantycznie-szaloną atmosferę. Na uwagę zasługuję niesamowita Babcia Agnieszki, która przykuwa uwagę swoim wigorem i wielką radością, jaką w sobie nosi – Aga ma chyba to po Niej.

No i jeszcze te detale – cud, miód, orzeszki – dosłownie!, bo miętowy candy bar nie miał sobie równych.
No i jeszcze coś więcej na temat miejsca, gdzie to wszystko się odbyło: w Dolinie Charlotty po prostu można się zakochać. Fantastycznie, że istnieją takie miejsca z klimatem i że są one tak blisko Trójmiasta. Polecam wybrać się tam i zobaczyć na własne oczy, o czym piszę, bo miejsce jest po prostu niezwykłe. Wszystko tam harmonijnie współgra ze sobą i we wspaniały sposób łączy się z naturą – lasami i jeziorem. Jest tam bajkowo i bardzo romantycznie, szczególnie domy na drzewach robią wrażenie.
Muszę też nadmienić, że przy tym reportażu pierwszy raz pracowałem z tak liczną grupą Filmowców – było Ich aż 5, a kościół był mikroskopijny…
Resztę – zobaczcie sami..."

B&W Photography

 


0

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź