Agnieszka i Andrzej - reportaż ślubny w Pałacu Tłokinia, Fotografia: Whitestory.pl

Zapraszamy na przepełniony ciepłym uśmiechem, reportaż ślubny do Pałacu w Tłokini!

 

"Zapraszamy Was na niezwykłą historię, w której odnajdziecie: miłość, ciepło i magię! Jesteśmy pewni, że gdy ujrzycie te ślubne fotografie, to uśmiech dłuuugo nie będzie Wam schodził z twarzy!
 
Dworski klimat w stylowym Pałacu w Tłokini....
 
Zakochani postanowili zorganizować swoje przyjęcie weselne w eleganckiej atmosferze, a Pałac Tłokinia sprawdził się tu doskonale!  W otoczeniu cudownych wnętrz, w bardzo radosnym klimacie przygotowywali się na ten moment, aż powiedzą...
 
„I ślubuję Ci miłość...”
 
To poruszające wyznanie padło w klimatycznym kościele, pewnego ciepłego, majowego dnia – a dla nich najważniejszego! Wszystko przebiegało w radosnej atmosferze, nie brakowało tu jednak chwil wzruszenia, co subtelnie udało nam się uchwycić!
 
Po pięknej mszy, uściskach oraz życzeniach wszyscy udali się na celebrację!
 
Sala wyglądała zjawiskowo – wykwintna i gustowna! Zabawę otworzył fantastyczny pierwszy taniec, podczas którego radość na twarzach Pary Młodej utwierdziła gości w przeświadczeniu, że ten dzień wygląda całkowicie tak, jak sobie wyśnili!
 
Bajeczna sesja plenerowa w ogrodach Dworu Mogilan!
 
Plener w Mogilanach, na terenie dworu, jest doskonałym uzupełnieniem ślubnych zdjęć!  Całość oddaje pałacowy klimat. Park oraz jego subtelność natury były wymarzonym tłem dla tej dwójki! Na pierwszym planie ukazana jest ich czułość, emocjonalność i sensualność. Co tu dużo mówić...Po prostu miłość!"

WhiteStory.pl

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź