Aleksandra i Michał czyli nieziemska energia miłości - reportaż ślubny, fotografia Adam Ludwik

"Kiedy na początku przygotowań Ola trzęsącymi się rękami i ze wzruszeniem w oczach pokazała nam swoją suknię ślubną wiedzieliśmy ze emocji tego dnia nie zabraknie..."

 

"Kiedy na początku przygotowań Ola trzęsącymi się rękami i ze wzruszeniem w oczach pokazała nam swoją suknię ślubną wiedzieliśmy ze emocji tego dnia nie zabraknie. Nie pamiętam takiego ślubu na którym bym się nudził, moje pary są fantastyczne a ich uroczystości absolutnie wyjątkowe.

Są jednak takie śluby, na których określenie cisną się na usta jedynie takie słowa jak: spontaniczność, ogromne wzruszenie, nie kończąca się szalona zabawa!! Tak właśnie było w ten piękny, choć chłodny wrześniowy dzień w Białymstoku, gdzie pracowaliśmy wspólnie z Magdaleną Huras. Przygotowania pełne niesamowitych emocji i wzruszeń, wzniosła ceremonia w przepięknej Cerkwi, a na koniec szaleńcza impreza w Rezydencji Protasy oraz sesja plenerowa.

Tak właśnie, Ola i Michał zaufali mi bezgranicznie, również jeśli chodzi o sesję plenerową. Nawet gdy padał deszcz ze śniegiem, wiał przenikliwy wiatr, a na zewnątrz było około 5 stopni, oni wspięli się na wyżyny i zapomnieli o całym świecie, a rozgrzewały ich jedyni gorące serca.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni że mogliśmy być z nimi w tym pięknym dniu, będziemy ten czas bardzo mile wspominać.

Wystarczy tych słów, niech przemówią obrazy."

 Adam Ludwik Photography

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź