ALEKSANDRA & ŁUKASZ - reportaż ślubny, Brańka & Kowaleczko Fotografia

Wrocław, Hotel WODNIK - romantyczny ślub Aleksandry i Łukasza!

 

"O tym, że lubimy eleganckie, naturalne śluby już wiecie, tym bardziej cieszyliśmy gdy dowiedzieliśmy się, że dzięki Oli & Łukaszowi będziemy mogli odwiedzić nie tylko Wrocław, ale także położony w samym sercu miasta Hotel-Restaurację Wodnik.

Komuś mogłoby się wydawać jak Hotel w centrum miasta może być klimatycznym miejscem na ślub. Otóż nic bardziej mylnego, Ola & Łukasz zadbali o to by to miejsce nie stało się oczywiste. By osiągnąć maksymalny poziom zaskoczenia postanowili w tym wyjątkowym dla siebie dniu przypłynąć na swoje przyjęcie…… łodzią.

Dzięki sprzyjającej pogodzie udało się wykonać cały plan a goście mogli cieszyć się razem z naszą uroczą Parą i składać życzenia popijając szampana podczas rejsu po Odrze by na koniec zostać przetransportowanym praktycznie pod same drzwi eleganckiego Wodnika, w którym czekała już na nich zabawa do samego rana.

 

HOTEL WODNIK WROCŁAW – ELEGANCKI ŚLUB NAD ODRĄ

Ceremonia odbyła się w przepięknym kościele św. Wojciecha na Placu Dominikańskim we Wrocławiu. Ogromne wnętrze, nastrojowe, budzące respekt swoją wielkością. Po uroczystości goście udali się ulicami Wrocławia na łódź, która popłynęła wraz z nimi do pięknie położonego Hotelu Wodnik o którym wspomnieliśmy wyżej.

Ten dzień był dla Oli i Łukasza wyjątkowy, pełen uczuć, zabawy wśród najbliższych, dzięki nieocenionej pomocy i organizacji całego dnia Joli z Wytwórni Ślubów  mogli oni się skupić w tym dniu tylko i wyłącznie na celebrowaniu swojego szczęścia, a my razem z nimi mogliśmy przeżyć wspaniale ten dzień."

 

Brańka & Kowaleczko Fotografia

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź