Alternatywny FILM Ślubny czyli nowe spojrzenie na reportaż. Produkcja: Slashed Pictures

Jeśli nie jesteście na tyle pewni siebie przed obiektywem, żeby pozować w nienaturalnym dla Was środowisku to może być fajną alternatywą!


Cześć!

Dzisiaj chcieliśmy podzielić się z Wami czymś zupełnie innym. Czymś co w pełni oddaje nasze indywidualne charaktery i inne spojrzenie na świat. W reportażu zawsze stawiamy na prawdziwe, naturalne emocje, a nasze produkcje są ich czystym odzwierciedleniem.
Zdajemy sobie sprawę, że jest to produkcja nie dla każdego i pewnie niejedna osoba zada sobie za chwilę pytanie „o co chodzi z tą wanną?” ale… w końcu są wśród nas też osoby, które niekoniecznie widzą się na kwiecistej łące przy świetle zachodzącego słońca.

 

 

 

Zaciekawiło cię to? Zostań z nami jeszcze chwilę

 

Nie ukrywamy, że ta produkcja pozwoliła nam „wyżyć” się artystycznie na wielu frontach.

Jak wiadomo - sukces ma wielu ojców. W tym wypadku zagrało dosłownie wszystko. Począwszy od samej industrialnej Sali, która sama w sobie tworzy świetny klimat po dekoracje, oświetlenie, zespół i przede wszystkim samą Parę Młodą, która zostawiła tam kawał serca i zaufała nam w 200% za co dziękujemy!

To wszystko złożyło się na niecałe cztery minuty prawdziwego emocjonalnego rollercoastera, który mamy nadzieję wstrząsnął Wami bardziej niż Hyperion w Energylandii ​​​​​​.

 

slashed pictures slubnaglowie.pl

 

 

O sesji poślubnej słów kilka


Tutaj spektrum możliwości jest naprawdę mega szerokie. Każda z sesji, które realizujemy nie jest tylko 2-3 minutowym zlepkiem ujęć tylko indywidualną historią, na której opieramy później cały film. To tutaj możecie puścić pełną wodzę swojej fantazji. Takie ujęcia zawsze dodają smaku, a przy tym dosadnie personalizują Waszą pamiątkę.

Wiele osób takie sesje nadal kojarzy z hasaniem w garniturze i sukni po łące czy górach, a w zasadzie to… dlaczego by po prostu nie włączyć ulubionej muzyki, założyć luźne ubranie, zrobić sobie zimnego drinka i spędzić miło wieczór w zaciszu własnego domu?

Jeśli nie jesteście na tyle pewni siebie przed obiektywem żeby pozować w nienaturalnym dla Was środowisku to może być fajną alternatywą. Możliwości są naprawdę szerokie a sami udowodniliśmy, że nawet w deszczu można się tym świetnie bawić dlatego odpowiadając na pytanie – Czy warto? Odpowiadamy – na pewno tak!

Jeśli z natury jesteście twardo stąpającymi po ziemi indywidualistami z własnym pomysłem na życie na pewno znajdziecie w naszych produkcjach coś przy czym zatrzymacie się na dłużej. Być może na tyle dłużej żeby kiedyś wpuścić nas do swojego świata.

 

Pozdrawiamy 
P&K

Slashed Pictures

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź