Ani i Wojtek - reportaż ślubny, fotografia: Adam Ludwik Photography

Niezapomniana ormiańsko – polska uroczystość ślubna Ani i Wojtka.

 

"Sezon ślubny 2017 rozpoczął się dla mnie fantastycznie, przynosząc na początek niezapomnianą uroczystość ormiańsko – polską, Ani i Wojtka. Niesamowicie emocjonalna ceremonia zaślubin, odbyła się Rabce Zdrój.

Wpierw kościół pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus wypełniły wzruszające słowa przysięgi, a następnie wszyscy bawiliśmy się przy głośnych dźwiękach tanecznej muzyki w Przystani Kabanos w Spytkowicach . Pracując wspólnie z Magdaleną Huras mieliśmy uczucie, jakbyśmy na ten niezwykły czas stali się częścią wielkiej armeńsko – polskiej rodziny, zaś miłość obojga nowożeńców nieustannie i tajemniczo unosiła się w powietrzu, przeplatając się z cudowną rodzinną atmosferą.

Zawsze powtarzałem że jestem niezmiernie wdzięczny za to wyjątkowe uczucie, kiedy staję się na kilka chwil częścią czyjejś historii … i tym razem jestem bardzo wdzięczny … Dziękuję Wam Kochani. Pozdrawiam!”

Adam Ludwik Photography

 


 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź