Ania i Arek

To był epicki ślub. Wszystko dopracowane do perfekcji, tysiące drobiazgów, które cieszyły oko. Wszystko idealnie dopasowane.

 


"To był epicki ślub. No bo jak może być inaczej na ślubie dwójki fotografów.

Wszystko dopracowane do perfekcji, tysiące drobiazgów, które cieszyły oko. Biżuteria Ani, spinki Arka, mucha, kwiaty, suknia, dekoracje. Wszystko idealnie dopasowane.

Oboje prezentowali się rewelacyjnie. Ania wybrała suknię Secret Angel (jeśli szukacie niebanalnej sukni – koniecznie sprawdźcie ich kolekcje)… i wyglądała niesamowicie kobieco, po prostu bosko.

Gdybyśmy mieli wybierać najbardziej wyluzowaną parę roku, ta dwójka zdecydowanie zdeklasowała konkurencję. Swoim spokojem i dystansem zarażali wszystkich wkoło. Nawet księdza namówili na selfie pod ołtarzem. Oprócz radości i uśmiechu były też łzy wzruszenia, te wszystkie prawdziwe emocje kochamy najbardziej.

Od początku wiedzieliśmy, że ten ślub będzie wyjątkowy, ale to co się działo na weselu było totalnym zaskoczeniem i zauroczeniem. Zaczęło się od zmysłowego pierwszego tańca. O matko jak oni tańczą…czysta przyjemność podziwiać. Potem było tylko lepiej. Na parkiecie wrzało, z każdym kolejnym blokiem coraz bardziej. Nawet my gdzieś po kątach przytupywaliśmy w rytm muzyki.
Jesteście ciekawi co się będzie działo jeśli dorosłym ludziom po 21 da się do ręki dmuchane gitary i poda odpowiednią nutę? Zobaczcie sami!"

Foto Dziwaki

 

 

Make-up – Hania Cyranek
Oprawa muzyczna – DJ BARTII
Film – Galeria Artystyczna
Dekoracjei kwiaty: Kwiaciarnia Muscari Jastrzębie
Poligrafia i dodatki: Pracownia Artystyczna Jemioła
Ceremonia: Kościół św. Barbary i św. Józefa
Przyjęcie: Hotel Dąbrówka

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź