Ania i Marek - reportaż ślubny, Fotografia: Malachite Meadow

Czerwcowy ślub i wesele w Rezydencji Miętowe Wzgórza - Mansion House

 

"W tym sezonie ślubnym powstało przepiękne miejsce Rezydencja Miętowe Wzgórza, kiedy dowiedzieliśmy się, że Ania i Marek właśnie tam zdecydowali się świętować swój Dzień Ślubu nie mogliśmy się doczekać, żeby zobaczyć w pełnej krasie to miejsce, wspaniałe dekoracje wyczarowane przez Bella Fiori, Anię otoczoną pięknymi druhnami i Marka w męskim, eleganckim wydaniu.

No i doczekaliśmy się – ten czerwcowy wypełniony zapachem kwiatów dzień i „mięta” w powietrzu, sprawił, że wakacje rozpoczęły się uroczo. Zespół Terytoria wypełnił Miętowe Wzgórza gitarowym brzmieniem, rozkręcił kolorowe sukienki i bawił gości do bladego świtu.

Żegnając się z Anią i Markiem i widząc już tylko migające kolorowe okna Miętowych Wzgórz czuliśmy, że opuszczamy perfekcyjnie zorganizowane wesele, zgraną grupę przyjaciół i bardzo zakochanych w sobie ludzi. Aż miło powspominać właśnie teraz, gdy wakacje dobiegły końca."

 Malachite Meadow 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź