ANIA I PRZEMEK - reportaż ślubny, Fotografia: EMOCJE W KADRZE

Zapraszamy na ślub i wesele w rustykalnym klimacie!

 

"Przyjęło się, że w poszukiwaniu urokliwego miejsca, gdzie można zaszaleć z klimatem rustykalnym, boho i innymi „niemiejskimi” trzeba wyjechać z miasta, im dalej tym lepiej. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Ania i Przemek zorganizowali swój ślub marzeń w samym Wrocławiu - tak tak tym samym, gdzie ludzie pędzą, korków mnóstwo, nowoczesność jest na topie. Na swoje miejsce zaślubin Młodzi wybrali Straszny Dwór i powiedzieli sobie „Tak” pod koroną wielkiego, starego dębu. Już samo to sprawia, że chce się powiedzieć „achh jak pięknie”, jednak to dopiero początek. Oboje zadbali o to, by każdy detal został dopracowany, nic nie było kwestią przypadku. Od kiedy tylko pojawiliśmy się na miejscy mieliśmy ręce pełne roboty- tyyyyle detali i to jakich! Drewienka, miedź, świeczki, karteczki- nie sposób to tak po prostu wyliczyć- po prostu zobaczycie za chwilę sami. Zarówno Ania jak i Przemek emanowali spokojem, ich uśmiech zarażał wszystkich- stres nie miał tu nic do roboty, musiał znaleźć sobie inne miejsce pobytu.

Ceremonia przebiegła w cudnej atmosferze, wśród najbliższych. Powiewające na delikatnym wietrze, który przedostał się przez gałęzie dębu, łapacze snów stanowiły piękne tło wypowiadanej przez Młodych przysięgi. Po pierwszym małżeńskim pocałunku, toaście wypitym z gośćmi oraz życzeniach wszyscy przeszli na salę, gdzie czekał już duet Mariusz Music by rozpocząć zabawę do białego rana.

Tradycji musiało stać się zadość- kieliszki pękły (ale pod stopami:), pierwszy taniec  ściągnął gości na parkiet, a dj nie pozwalał im z niego schodzić- wyjątek to ciepłe posiłki, żeby nie podpaść gospodarzom sali. W trakcie zabawy udało nam się jeszcze ukraść Młodą Parę z sali i zabrać ich do ogrodu tuż obok, żeby uchwycić ich emocje- te wyjątkowe, niepowtarzalne na tle budzącego się do życia lata. Każdy kolejny zakamarek ogrodu odsłaniał  idealne miejsca na piękne kadry. Uwielbiamy takie miejsca- ich prostota stanowi o ich bogactwie, przemyślany każdy kawałek przestrzeni.

Po szybkim plenerze wróciliśmy na salę, żeby Ania i Przemek dalej świetnie bawili się ze swoimi gośćmi. Co za były za tańce- nogi same nosiły, atmosfera była bardzo gorąca. Zabawę przeplatały jeszcze pyszna niespodzianka, tradycyjne oczepiny i zimne ognie.

Zapraszamy Was do podróży z Anią i Przemkiem przez ich magiczny dzień." 

Emocje w Kadrze

 

Rustykalne dekoracje slubne slubnaglowie.pl

Rustykalne dekoracje slubne slubnaglowie.pl

Rustykalne dekoracje slubne slubnaglowie.pl

miejsce na ślub cywilny slubnaglowie.pl

Gipsówka na ślubie slubnaglowie.pl

Rustykalny bukiet ślubny slubnaglowie.pl

pudełko na ślubne obrączki slubnaglowie.pl

Złote szpilki ślubne slubnaglowie.pl

Rustykalny ślub w plenerze slubnaglowie.pl

Muszka do slubu slubnaglowie.pl

Rustykalny ślub w plenerze slubnaglowie.pl

Ślubna fryzura z kwiatkami  slubnaglowie.pl

Wesele w stodole w rustykalnym stylu  slubnaglowie.pl

Rustykalny ślub w plenerze slubnaglowie.pl

Rustykalny ślub w plenerze slubnaglowie.pl

Rustykalny ślub w plenerze slubnaglowie.pl

pierwszy taniec weselny slubnaglowie.pl

Rustykalny tort ślubny slubnaglowie.pl

Rustykalny tort ślubny slubnaglowie.pl

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź