Ania & Michał Wesele na wolnym powietrzu – Brzoskwinia Ogród, Cztery Kadry

Wesele na wolnym powietrzu – Brzoskwinia Ogród!


Wesele na wolnym powietrzu – Brzoskwinia Ogród

 

"To było wesele o jakim marzyli dzisiejsi bohaterowie. Uciekając od tradycyjnych weselnych, zapraszania osób z którymi nie mieli kontaktu od bardzo dawna. Rezygnując z pierwszego tańca, tortu czy oczepin. Chcieli wesele na własnych zasadach, bez żadnych ram i tego co wypada a co nie. Postawili na najbliższych, grilla w trakcie wesela i pełen chill. Tak właśnie było, wesele Ani i Michała w Brzoskwinia Ogród pod Krakowem.


Ania jest ½ florystek Dziewczyny od Kwiatów. Od dawna planowała wystrój sali, na której obyło się wesele. Miało być kolorowo, ale z klasą, jednocześnie chciała by klimat wpasował się w namiot i okolicę, którą oferuje Brzoskwinia Ogród. Magia pastelowych barw, balony, świece i światełka, świetnie wpasowały się w całość wystroju.


Michał załatwiał rzeczy, których nie zdążyli zrobić dzień wcześniej, głównie związanych z dekoracją na sali. Wszystko robili wspólnie z przyjaciółmi. Ubierali się w biegu, ale gdy dotarli do kościoła o czasie wszystko puściło. Choć Ania uważa, że gdyby miała dodatkową dobę, zrobiłaby o wiele więcej, to w rezultacie zaskoczyło ich właśnie to. Było dokładnie jak sobie planowali. Ślub i wesele bez stresu, piękna pogoda i sami najbliżsi u boku. Było przepięknie!"

Cztery Kadry

 

stół pary młodej slubnaglowie.pl

żywe kwiaty na weselu slubnaglowie.pl

ślub kościelny slubnaglowie.pl

ledy na wesele slubnaglowie.pl

słodki stół na weselu slubnaglowie.pl

panna młoda z druhnami slubnaglowie.pl

drużbowie na weselu slubnaglowie.pl

wrześniowa sesja slubna w plenerze slubnaglowie.pl

plener slubny slubnaglowie.pl

para młoda na sali weselnej romantycznie slubnaglowie.pl

 

Miejsce: Brzoskwinia Ogród
Dekoracje & Florystyka: Dziewczyny od kwiatów
Film: Nazajutrz Film
Dj: BrosArt
 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź