Asia i Mateusz - ślub w stylu romantic-glam, fotografia: Bajkowe Śluby

Ten dzień płynął niespiesznie wypełniony po brzegi śmiechem, piękną muzyką, ciepłym słońcem i pocałunkami, a na końcu szaleństwami na parkiecie.

 

"Nie zobaczycie tutaj wielkich dekoracji, mnóstwa dodatków i ozdób, motywów, choć wiecie jak je uwielbiamy. Dzisiaj będzie krótka historia o dwójce naprawdę zakochanych w sobie Ludzi - opowieść o emocjach, najbliższych sercu ludziach, radości i łzach wzruszenia.

Asia i Mateusz pobrali się w maleńkiej kapliczce Pałacu Romantycznego, w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków. Na ceremonię poszli pieszo, tak samo z niej zresztą wracając. Ten dzień płynął niespiesznie wypełniony po brzegi śmiechem, piękną muzyką Ewy Nawrot i Gentle Jazz Trio, ciepłym słońcem i pocałunkami, a na końcu szaleństwami na parkiecie. Nie będziemy ukrywać, że płakaliśmy i to wielokrotnie. Jest w Asi i Mateuszu coś, co każe na nich patrzeć i cieszyć się ich szczęściem. To jakiś niezwykły rodzaj magnetyzmu, który wypływa ze szczerego uczucia."  

Bajkowe Śluby  

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź