Celina i Wojtek - reportaż i plener ślubny, Fotografia: Cztery Kadry

Zapraszamy na elegancki ślub i romantyczną sesję ślubną na sopocką plażę!

 

"Wcześniej byli przyjaciółmi, jednak 5 letnia przyjaźń doprowadziła ich przed ołtarz. Drewniany kameralny kościół to marzenie Celiny już od dzieciństwa, tak jak sesja ślubna nad morzem, z którym jest związana od pierwszych kroków. Choć do Bałtyku dzieli nas niespełna 800 km nic nie stało na przeszkodzie, abyśmy zrealizowali plener właśnie w Trójmieście.

Od rana biegający wokół nas pupil oraz dużo pozytywnej energii. Bo kiedy się nie cieszyć jak w dniu swojego ślubu? Brali ślub w środę w przeddzień Bożego Ciała. Wzruszająca ceremonia w klimatycznym kościele. Celina jest perfekcjonistką, która zadbała o każdy szczegół związany z dekoracjami. Niezwykle pozytywna Para. Wojtek zaś gra w zespole, wrażliwy i kochany człowiek. To było huczne wesele ze wspaniałymi gości, a Celina i Wojtek świata poza sobą nie widzą. Niezwykle zakochani.

Sesja ślubna nad morzem przy zachodzie słońca, by stąpać po białym piasku to ich marzenie. Nie są ważne kilometry, gdy chce się spełnić marzenia."

Cztery Kadry

 

suknia syrena slubnaglowie.pl

dekoracja auta do slubu slubnaglowie.pl

tablica na wesele slubnaglowie.pl

tort weselny z kwiatami slubnaglowie.pl

bialy bukiet slubny slubnaglowie.pl

sesja slubna w Sopocie slubnaglowie.pl

plener slubny na plazy w sopocie slubnaglowie.pl

 

Fotografia: Cztery Kadry

Film: Beres Film
Suknia projektu: Alette by Ewelina Dec
Buty Młodej: Menbur
Garnitur: Próchnik
Buty Młodego: Conhpol
Wystrój: Duże wiejskie love
Dodatki: Od serca
Miejsce wesela: Dom weselny "Na Wzgórzu"
Miejsce pleneru: Sopot  


 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź