Co poza wyglądem mężczyźni uwielbiają u kobiet?

A na co konkretnie zwracają uwagę mężczyźni, chcący szczęśliwie ulokować swoje uczucia?

Mogłoby się wydawać, że mężczyzna rozglądając się za partnerką, zwraca uwagę głównie na jej atrakcyjny wygląd. Nic bardziej mylnego!

Takie powierzchowne postrzeganie dotyczy wyłącznie krótkotrwałych znajomości lub jest po prostu pierwszym impulsem w kierunku dalszego zainteresowania Twoją osobą.

A na co konkretnie zwracają uwagę mężczyźni, chcący szczęśliwie ulokować swoje uczucia? 

 

źródło:http: www.sincerelykinsey.com

 

1. Ciepła, życzliwa, sympatyczna

Partnerka powinna emanować kobiecością, czyli nie tylko seksapilem, ale i delikatnością, życzliwością i ciepłem. Ma działać na mężczyznę kojąco, stanowiąc przeciwwagę dla jego typowych męskich cech.

Ponadto mężczyzna potrzebuje psychicznego wsparcia, dobrej rady, docenienia i pocieszenia.

 

 

źródło: sincerelykinsey.com

 

2. Naturalna, szczera, spontaniczna

Mężczyźni uwielbiają, gdy kobiety darzą ich zaufaniem i zachowują się przy nich naturalnie. Wszelkie oznaki spinania się, ważenia słów czy oznak stresu nie będą w ich oczach atrakcyjne.

Mężczyzna nie potrzebuje tylko kochanki czy pani domu. On chce prawdziwej przyjaciółki, z którą świetnie się dogada, jak i beztrosko spędzi czas.

 

źródło: elitedaily.com


3. Mająca dystans do swoich kompleksów

Nie ma nic gorszego niż narzekanie przy mężczyźnie na swoje kilogramy czy inne defekty urody.

One naprawdę nie mają dla niego znaczenia, a to, że podkreślasz je w nadziei na „pocieszenie”, powoduje tylko, że Twój mężczyzna zacznie zwracać na nie uwagę...

Wystarczy zaakceptować i cieszyć się swoim ciałem a wtedy naprawdę będziesz czuła się atrakcyjna.

 

źródło: 2ou3choses.tumblr.com

 

4. Pewna siebie, niezależna i spełniona

Oczywiście, że mężczyzna chce czuć się potrzebny i z chęcią podejmuje wyzwania, dzięki którym będzie mógł się wykazać, ale nie jest mu do szczęścia potrzebna szara myszka, która jest niesamodzielna i sama nie będzie potrafiła sobie poradzić.

Takie kobiety są w oczach mężczyzn nieatrakcyjne. Kandydatka na partnerkę musi imponować, zaskakiwać i znać swoją wartość, być pewna swojej pozycji, umiejętności i kobiecości. Powinna też umieć zaryzykować i robić w życiu, to co sprawia jej przyjemność. 

 

źródło: whowhatwear.co.uk

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź