Co znak zodiaku mówi o waszym ślubie?

Mało kto zwraca uwagę na znak zodiaku, który patronuje dacie ślubu. Być może to istotna wskazówka dotycząca waszej przyszłości razem. Sprawdźcie sami!

 

Miłosna astrologia jest bardzo rozbudowana. Mało kto jednak zwraca uwagę na znak zodiaku, który patronuje dacie ślubu. Być może to jest jednak istotna wskazówka dotycząca waszej przyszłości razem?

 

 

źródło: Junebugweddings / pinterest.com

 

źródło: pixabay.com

 

Horoskop ślubny 


21 marca – 19 kwietnia

W tym terminie rządzi Baran, który jest znakiem zodiaku bardzo ryzykownym, niezależnym i odważnym. Jeżeli weźmiecie ślub w tym czasie, będziecie się w związku bardzo rozwijać, a wspólna przyszłość nie pogrzebie waszej indywidualności. Wasze małżeństwo będzie wypełnione spontanicznością. Jednak uważajcie, by ze sobą nadmiernie nie konkurować, do czego mają skłonność pary spod znaku Barana. 

 

 

SYLWIA I HUBERT - REPORTAŻ ŚLUBNY, FOTOGRAFIA: M M RUDIAK PHOTOGRAPHY

 


20 kwietnia – 20 maja

Małżeństwa spod znaku Byka są bardzo zmysłowe i dekadenckie. Będą was cieszyć najdrobniejsze rzeczy w życiu. Nie znaczy to wcale, że nie będziecie przejawiać zamiłowania do luksusu. Ważne jest, byście nie bali się nowości, i to nie tylko w sypialni.

 


21 maj – 20 czerwca

Bliźnięta patronujące małżeństwom zawartym w tym okresie, cenią sobie komunikację. Dialog między wami będzie istotnym elementem waszego pożycia. Będziecie chcieli spędzać wiele czasu osobno, znajdując dla siebie wciąż nowe hobby. Ale pamiętajcie, że to właśnie czas spędzany razem powinien być waszym priorytetem. 

 

 

MADZIA & PIOTR - WRAŻLIWOŚĆ, BLISKOŚĆ, DELIKATNOŚĆ, REPORTAŻ WHITESTORY

 


21 czerwca – 22 lipca

Małżeństwo spod znaku Raka ceni sobie własny dom jako miejsce rozwijania swoich pasji. Lubicie się nawzajem rozpieszczać, prawda? Nie zdziwcie się, jeżeli z biegiem czasu stworzycie dla siebie bardzo szerokie grono nowych pseudonimów. Niebezpieczeństwem dla was może być jednak zbytnie przywiązanie tylko do siebie. Pozostańcie w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi.

 

 

EWA I JAKUB - PERFEKCJA W KAŻDYM CALU, REPORTAŻ ŚLUBNY ADAMA LUDWIKA

 


23 lipca – 22 sierpnia

Pary spod znaku Lwa mogą być bardzo teatralne, namiętne, dramatyczne… i być dobrym małżeństwem. Jednak tam, gdzie jest bardzo dużo namiętności, może się to z czasem przerodzić w walkę o władzę. Uważajcie na zachowanie równowagi w życiu.

 

 

ALA I MICHAEL – FANTASTYCZNE WESELE W KOZIM GRODZIE W POMLEWIE, FOTOGRAFIA: B&W PHOTOGRAPHY

 


23 sierpnia – 22 września

Małżeństwom zawartym w okresie od końca sierpnia do września, patronuje Panna. To znak zodiaku charakteryzujący się dobrym zorganizowaniem. Wspólnie będziecie lubili zwracać uwagę na każdy detal. Jednocześnie wzajemna pomoc będzie wam przychodziła bardzo naturalnie. Musicie jednak uważać, by nie koncentrować się przede wszystkim na własnych problemach.

 


23 września – 22 października

Okres królowania Wagi to równocześnie bardzo popularny miesiąc zawierania małżeństwa. Waga, co nie jest zaskoczeniem, dba o równowagę pomiędzy partnerami. Prawdziwość relacji jest dla was priorytetem. Jednak niebezpieczeństwo tkwi w utracie swojej indywidualności. Pamiętajcie, by robić niektóre rzeczy na własną rękę.

 

 

AGNIESZKA I DOMINIK - REPORTAŻ ŚLUBNY, FOTOGRAFIA: KARETTA.PL

 


23 październik – 21 listopad

Skorpion to znak atrakcyjny i intensywny. Wasze małżeństwo będzie silnie związane intymnością i namiętnością. Musicie uważać na zazdrość! Bądźcie ostrożni i nauczcie się ze sobą rozmawiać. Nie chcecie chyba, aby walka o władzę zrujnowała wasze małżeństwo? 

 

 

22 listopada – 21 grudnia

Małżeństwo spod znaku Strzelca to para bardzo towarzyska, ale przy tym wymagająca. Z pewnością nie będziecie wiele planować, ale w zamian za to będziecie wciąż uczyć się być razem. Strzelec sprzyja otwartości. Uważajcie jednak na pokusę zbyt dużego ryzyka, zwłaszcza w kontekście finansowym. Starajcie się nie żyć na krawędzi.

 

 

MARTA & PIOTR – SESJA W ISLANDII, FOTOGRAFIA LM FOTO

 


22 grudnia – 19 stycznia

Koziorożec to znak tradycji. Nic dziwnego, ponieważ wiele Młodych Par decyduje się na zawarcie małżeństwa w okresie Bożego Narodzenia lub Nowego Roku. Od tej pory będziecie wprost uwielbiać obchodzić Święta i kontynuować tradycję z dzieciństwa. Jedyną rzeczą, nad którą oboje musicie pracować, to nauczyć się cieszyć teraźniejszością, zamiast ciągle planować przyszłość.

 

 

ASIA I MACIEK - ROMANTYCZNA SESJA PLENEROWA W ŁODZI, FOTOGRAFIA: MARCIN DRECHNA


20 stycznia – 18 lutego

Małżeństwo któremu patronuje Wodnik jest niekonwencjonalne, ekscentryczne i nowoczesne. Jesteście dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, ale jednocześnie jesteście także bardzo towarzyscy. Lubicie wychodzić i być w tłumie. Aby wasze małżeństwo było bardzo trwałe, musicie upewnić się, że spędzacie wystarczająco dużo czasu jeden na jeden.

 


19 luty – 20 marca

Ryby to znak osób z fantazją, wyobraźnią i romantyzmem. Właśnie takie będzie wasze małżeństwo. Jesteście z pewnością niezwykłymi marzycielami. Oczekujecie od siebie odnawiania ślubów i rocznicowych wyjazdów. Strzeżcie się jednak zbytniego oderwania od rzeczywistości. 

 

Zobacz także: Czy wierzysz w przesądy ślubne? 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź