Dagmara & Paweł - klip ślubny, Produkcja: Super Weddings

Rustykalny film ślubny w Ceglarni Jarosławki

 

"Walczyłem z samym sobą, czy opublikować ten film, czy nie. Powód był jeden. Po kilku tygodniach od uroczystości zmarł ojciec Pana Młodego. To mnie bardzo zasmuciło, ale też zmotywowało.

Zdałem sobie sprawę, jak ważna jest moja praca. Nie chodzi tylko o bycie na weselu i robienie tego co do mnie należy jak najlepiej, ale także, a może przede wszystkim o zdiagnozowanie tego, co jest dla mnie, dla pary i rodziny ważne. Chodzi o utrwalenie i zatrzymanie tej jakże ważnej chwili Ich życia dla nich na zawsze.

Dagmara i Paweł wzięli ślub w stodole rustykalnej i boho Ceglarni Jarosławki. Absolutnie zakochałem się w miejscu, lokalizacji i Ich małżeństwie. Och i ta sukienka, prawda? Po prostu zadziwiająco piękne! Miała w sobie ten hiszpański look, który nadał nowy wymiar panującej tam atmosferze. To zdecydowanie jedeno z moich ulubionych wesel w tym sezonie."

 Super Weddings

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź