Daria i Łukasz

Letni ślub Darii i Łukasza w zamku w Pszczynie.

 

Sierpniowy ślub Darii i Łukasza był wyjątkowy, gdyż dzięki życzliwości oo.sercanów ceremonia odbyła się na świeżym powietrzu, w blasku słońca, przy szumie wiekowych drzew i odgłosach ptaków. Sesja poślubna była równie niezwykła, gdyż trzeba było znaleźć otoczenie, które pasowałaby do iście królewskiej sukni Darii (zdradzimy, że gorset był uszyty z łabędzich piór). Wybór padł na spektakularny zamek w Pszczynie. Efekty oceńcie sami.

O autorce zdjęć:

Kinga Taukert ze STUDIO NAVIGO  zajmuje się fotografią ślubną od 2008 roku. W 2009 zajęła I miejsce w rankingu najlepszych fotografów i wygrała doroczny branżowy konkurs Forum Fotografów Ślubnych, tym samym zdobywając tytuł Fotografa Roku. Jej zdjęcia zdobywały wysokie miejsca (również i pierwsze) w konkursach prestiżowego The International Society of Professional Wedding Photographers (ISPWP). Jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych.

Oprócz reportaży i sesji ślubnych wykonuje także sesje portretowe, sesje studyjne, lifestyle'owe sesje rodzinne, zdjęcia dzieci. Jej drugą pasją jest fotografia teatralna, zdjęcia z koncertów oraz sesje dla zespołów i artystów.

 

\

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź