Dlaczego najnowszy kolor roku Pantone "Greenery" jest idealnym ślubnym kolorem?

Kolory jak zawsze dają ogromne pole popisu dla wyobraźni, w przypadku najmodniejszego koloru roku Greenery, mamy pewność, że wesela będą wyglądać zjawiskowo.

 

Instytut Pantone, kolejny raz wybrał kolor roku. Po ubiegłorocznym duecie Rose Quartz i Serenity, w tym roku wybór padł na Greenery czyli delikatną zieleń. „Odświeżająca i odżywcza zieleń jest symbolem nowego początku” to idealna rekomendacja dla wyboru koloru, jaki będzie królował na nadchodzących przyjęciach ślubnych.

 

źródło: bride'sbook.com

 

Jeżeli ktokolwiek jeszcze się waha, czy jest to doskonały wybór koloru, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Zacznijmy od symboliki zielni, to kolor nadziei, zwiastujący odrodzenie i nadejście nowego. Czy to nie brzmi idealnie w kontekście ślubu, kiedy to kierunek życia dwojga ludzi zmierza w tym najbardziej szczęśliwym?

 

O CZYM PAMIĘTAĆ PLANUJĄC NATURALNY MOTYW WESELA?

 

źródło: weddingcolors.com

źródło: weddingforward.com

 

Greenery, to także idealny kolor do zastosowania w dekoracjach. Świeża zieleń liści czy traw nie dość, że zawsze wygląda dobrze to jeszcze perfekcyjnie łączy się z naturalnymi, pastelowymi barwami, zawsze obecną bielą czy odważniejszymi metalicznymi barwami. A może całkowicie oddać koronę kolorowi Greenery myśląc o dekoracjach?

 

ZIELONO NAM!

 

źródło: brides.com

źródło: brides.com

źrodło:EC'S LOVE INVITES

 

Zamiast tradycyjnych kwiatów, skupić swoją uwagę na zawsze modnych sukulentach, gęsto liściastych gałązkach, dużych rozmiarów liściach, a nawet postawić na mech. Piękne zielone kompozycję będą prezentować się zjawiskowo, a dodatkowo będą zgodne z najgorętszym kolorem roku.

 

 

PIĘKNE SUKULENTY NA ŚLUB

 

źródło: elegantweddinginvites.com

źródło: elegantweddinginvites.com

 

Kolor delikatnej zieleni możemy również wykorzystać w papeterii ślubnej i weselnej, jak zaproszenia, winietki, menu, plan usadzenia gości, zawieszki na alkohol. Ponadto świetnie sprawdzi się jako kolor serwetek, świec, a nawet obrusów.

Zieleń idealnie pasuje do stylu rustykalnego lub boho, a także do eleganckich przyjęć. Dobrze się wkomponuje w stodołach, oranżeriach, a także w budynkach industrialnych, czy tych bardziej dostojnych jak dworki, czy pałace. Pamiętajmy, że zieleń ma wiele odcieni i w połączeniu ze sobą zawsze będą idealnie współgrały.

 

7 POMYSŁÓW NA ŚLUBNE WYKORZYSTANIE SUKULENTÓW

 

źródło: elegantweddinginvites.com

źródło: stylemepretty.com

 

Kolory jak zawsze dają ogromne pole popisu dla wyobraźni, w przypadku najmodniejszego koloru roku Greenery, mamy pewność, że całość będzie wyglądać zjawiskowo.

Dobra energia zieleni, zachęcająca do głębokiego oddechu i pozytywnych myśli sprawdzi się doskonale.

Zauważmy, że nie ma bardziej energetycznego i naturalnego koloru niż zieleń.

 

MIĘTOWE DUETY NA ŚLUB
 

źródło: stylishwedd.com

źródło: elegantweddinginvites.com

źródło: strictlyweddings.com

 

WESELE W STODOLE- PRAKTYCZNE PORADY

 

Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź