Dobieramy kolor butów do koloru garnituru

Jak w prosty sposób dopasować do siebie elementy stroju dla pana młodego?

 

Wielu Panom Młodym sen z powiek spędza dobranie w udany zestaw garnituru i butów. Salony obuwnicze i sklepy z męskimi ubraniami wizytowymi stawiają często na kolekcje dopasowane do aktualnych trendów zapominając o liniach klasycznych. W salonach Conhpol Elite i na  conhpolelite  zawsze jest dostępna bazowa kolekcja, czyli eleganckie derby i oxfordy w dwóch podstawowych kolorach: brązie i czerni. 

 

Granatowy garnitur

Ten kolor przeżywa ostatnio drugie życie. W Polsce przez jakiś czas został wyeliminowany przez czerń, ale od kilku sezonów wraca w różnych odcieniach i fakturach. Uznaje się go za najbardziej uniwersalny, w którym można pojawić się zarówno na rozmowie o pracę, jak i ubrać go na własny ślub. Do granatowego garnituru najlepiej wybrać buty ze skóry licowej w odcieniach czerni, brązu lub burgundu. 

 

buty męskie na ślub, brązowe

 

 

Szary garnitur

Ten kolor jest uznawany za kolor dzienny, dlatego najczęściej poleca się do niego buty w kolorze czarnym. Aby ożywić taką stylizację, można szukać butów o ciekawszych fakturach - z łączonych skór, z nietypowymi przeszyciami lub ciekawych formą. Szary garnitur zakłada się na co dzień i nie jest on raczej polecany na specjalne okazje.

 

 

czarne buty dla męzczyzn na ślub i wesele, slubnaglowie

 

 

 

Czarny garnitur

Najczęściej polecany kolor garnituru na bardzo eleganckie okazje uwielbia towarzystwo czarnych, klasycznych butów, białej koszuli i ciemnego krawatu. Taki zestaw zakłada się raczej wieczorem w czasie wyjątkowych wydarzeń. Dla zachowania klasycznej stylizacji najlepiej wybrać licowe czarne buty, które nie będą rzucały się w oczy, ale pięknie dopełniały cały zestaw. Brązowe buty nie są polecane do czarnego garnituru, a nawet uznaje się je za faux pas.

 

czarne buty na wesele dla panów, slubnaglowie

 

Brązowy garnitur

Lekki kolor jest odpowiedni na cieplejsze miesiące i do tego typu garnituru zakładamy jedynie buty w różnych odcieniach brązu. Należy pamiętać, aby kolor butów nie był identyczny, jak odcień garnituru. Najlepiej wybrać ciemniejszy kolor.

 

 

podwyższające buty dla Panów, slubnaglowie

 

 

Obuwie podwyższające

Buty podwyższające są odkryciem Panów Młodych, którzy chcą dodać sobie aż 7 centymetrów wzrostu w dniu swojego ślubu. Najlepiej komponują się ze spodniami typu regular, dzięki czemu trudno dojrzeć odrobinę bardziej masywną konstrukcję buta. W ofercie Conhpol Elite znajdują się też buty podwyższające, które z łatwością można dopasować do poszczególnych kolorów garnituru. Na  conhpolelite   można obejrzeć całą gamę tych produktów.

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź