DOMINIKA I KACPER - industrialne wesele, Fotografia: B&W Photography

Industrialne wesele Dominiki i Kacpra w Elektrycznym Żurawiu na terenie Stoczni Gdańskiej!

 

"Uwierzcie mi – każdy Fotograf marzy o takich Parach, jak Dominika i Kacper – serdeczni, radośni, pełni energii, zapału, pięknie w sobie zakochani, a zarazem tak cudownie wrażliwi, że łzy wzruszenia lały się od samego patrzenia…
Po prostu Ich uwielbiamy – Dominika w genialniej sukni ślubnej – z jednej strony bardzo delikatna, a zarazem niezwykle seksowna. Wyglądała obłędnie i nawet nie wiem, czy obłędnie to nie jest za mało powiedziane, a Kacper z Jego radosnym uśmiechem i szczerymi łzami i tym szczególnym łobuzerskim spojrzeniem był świetnym materiałem dla Fotografa.
Dodajmy do tego genialnie wyluzowanych Rodziców i Gości i najbardziej ciekawe wnętrze gdańskiej stoczni, czyli Elektryczny Żuraw i wychodzi z tego materiał, z którego trudno wybrać 100 najlepszych fotografii na bloga…więc jest ich prawie 300…300 zdjęć, które lubimy i które powstały jednego dnia – w dniu ślubu Dominiki Kacpra – nawet warunki świetlne w Elektrycznym Żurawiu były tak doskonałe, że wykorzystaliśmy je z przyjemnością.
Elektryczny Żuraw to osobny temat – myślę, że koledzy z innych miast mogą nam zazdrościć takiego ciekawego architektonicznie miejsca na wesela, które daje tak ogromne możliwości. Wszyscy wiedzą, że kochamy wnętrza industrialne, dlatego postyczniowy Żuraw od razu skradł nam serce. I wnętrze i to, co widać na zewnątrz zachwyca, jest na pewno niebanalne, ciekawe i każdy Gość, który przyjedzie z odległego zakątka Polski, lub świata będzie zachwycony wyglądając przez okno Elektrycznego Żurawia, bądź wjeżdżając windą towarową obsługiwaną przez najlepszego Kamerdynera w Gdańsku (pozdrowienia dla Mariusza)…Mieliśmy ogromną przyjemność już dwukrotnie fotografować wesela organizowane w Elektrycznym Żurawiu i zapewniam Was, że zarówno sierpniowe wesele, jak i grudniowe miały swój niepowtarzalny urok.
A wracając do Dominiki i Kacpra – popatrzcie na Nich i zobaczcie, jak wiele emocji jest w tej Parze, jak wiele ciepła i uczuć. Dostaliśmy od Was to co najlepsze dla Fotografa – przeogromną radość z fotografowania Was w tym dniu – dziękujemy."

B&W PHOTOGRAPHY

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź