Dominika i Michał - historia pewnej pięknej miłości

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie... Michał Pazdan to doskonały, czołowy obrońca naszej reprezentacji narodowej w piłce nożnej. Zobaczcie kilka klatek ze ślubu Dominiki i Michała. Było pięknie ;)

 

Bill Shankly, ten legendary manager Liverpoolu kiedyś powiedział “Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.”

Te słowa dały mi do myślenia gdy poznawałem moich bohaterów dzisiejszego posta. Dominika i Michał są doskonały przykładem na to, że miłość i poświęcenie dla drugiej osoby to coś więcej niż kwestia życia i śmierci.

Michał Pazdan, to wyśmienity piłkarz w pełni poświęcony dla sportu, i Dominika wspierająca go wiernie zarówno we wzlotach jak i chwilach zwątpienia. Jednym słowem można by rzec: Niektórzy uważają, że miłość jest kwestią życia i śmierci.

Ja Was zapewniam, że w przypadku tych dwojga jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Dominiko, Michale, dziękuję Wam za zaufanie.

Was wszystkich zapraszam na kilka kadrów z tego pięknego ślubu."  

Adam Ludwik Photography 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź