Eleganckie buty na wesele dla Pana Młodego - sprawdź inspiracje

Własne wesele to niezwykłe wydarzenie, dlatego warto wtedy wyglądać idealnie. Sprawdź jak wybrać eleganckie buty na wesele dla Pana Młodego!

 

Szukając idealnych butów do ślubu w pierwszej kolejności trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie w jakim ono będzie stylu, scenerii i jaki pragniemy założyć garnitur. Warto sięgnąć po pomoc eksperta, którą znajdziemy w każdym salonie z garniturami. 

 

 


Eleganckie buty na wesele dla Pana Młodego


Uroczystość zaślubin jak i samo wesele są dla Pana Młodego tak samo wielkim przeżyciem jak i dla jego wybranki. Jest to okazja w której Mężczyzna musi wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie przy czym podstawowym dopełnieniem do garnituru muszą być wygodne i eleganckie buty. Nie od dziś wiemy że muszą one być spójne z całą stylizacją, podkreślać rangę uroczystości i pozwolić cieszyć się wygodą przez wiele godzin. Pod uwagę musimy wziąć w jakim miejscu i stylu będzie nasz ślub, gdyż teraz bardzo modne są uroczystości rustykalne, na świeżym powietrzu lub w bardzo luźnej stylizacji.

 

eleganckie buty dla pana młodego na SLUB slubnaglowie.pl

 

 

Ślub rustykalny - buty


Powinniśmy postawić na jasne barwy garnituru: szarości, beże czy odcienie niebieskiego. Tak samo jak przy wyborze garnituru mamy tak samo duże możliwości w wyborze obuwia. Najlepszym wyborem do tej scenografii i stylu będzie obuwie w kolorze brązu, beżu, koniakowe i mahoniowe. Idealne będą loafersy czy double monki. Czarne obuwie w tym przypadku powinniśmy raczej odłożyć na inna bardziej klasyczną okazję gdyż w tym przypadku taki kolor obuwia całkowicie zepsuł by nam nasze założenie co do ceremonii i głównych barw. Dużą zaletą tego też obuwia jest jego funkcjonalność, gdyż możemy go potem bardzo łatwo zestawić do innych bardziej codziennych stylizacji. Obuwie w tym stylu świetnie się sprawdzi do chinosów, koszuli casualowej i ulubionej marynarki.

 

strój pana młodego giacomo conti slubnaglowie.pl

 

 

Ślub klasyczny oraz Glamour


Najbardziej popularny w naszej kulturze rodzaj zaślubić. Ceremonia kościelna i zabawa weselna w restauracji to ulubiony rodzaj obchodzenia tego obrzędu. Najczęstszym też wyborem jest w tym przypadku garnitur granatowy lub ciemny szary. W tym przypadku idealnym dopełnieniem będą skórzane buty czarne. Najlepiej postawić na klasyczne oxfordy z jak najmniejszą ilością zdobień, gdyż sam but czarny jest już na tyle elegancki i dostojny że nie trzeba go niczym ulepszać. Jest to obuwie wręcz zalecane na tą uroczystość i nie musimy się obawiać że kiedyś wyjdzie z mody.

Smoking to ubiór do którego jedyne buty jakie powinniśmy wybrać to czarne lakierowane buty skórzane. To klasyka tak formalnego i wieczorowego stylu. Żadne inne nie będą nam do tej stylizacji pasowały.

 

garnitur klasyczny na slub glamour slubnaglowie.pl

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź