FEINFEIN – biżuteria męska tworzona po to, by trwać

Jak idealnie dobrać biżuterię do garnituru dla pana młodego? O odpowiedź poprosiliśmy ekspertów z FEINFEIN

 

Prawdopodobnie znacie to uczucie, gdy wraz z myślą o przygotowaniach ślubnych, przed oczyma rysuje się długa lista spraw do załatwienia, terminów do rezerwacji, wyborów do dokonania, rzeczy do kupienia. Każdy punkt ma swój określony priorytet i miejsce w kolejce. Te, którym przypisano mniej istotną wagę, czekają na swój moment, który często przychodzi tuż przed samym ślubem, gdy czasu jest już niewiele.

Niejednokrotnie ten niższy priorytet przypisuje się do stroju oraz dodatków tworzących stylizację Pana Młodego. Wszak wydaje się, że jego można ubrać „od stóp do głów” nawet podczas jednej wizyty w salonie.

 

 

Takiemu podejściu – mamy nadzieję, coraz rzadziej spotykanemu – przeciwstawia się FEINFEIN. To pierwsza polska marka specjalizująca się wyłącznie w personalizowanej biżuterii męskiej i eleganckich dodatkach ze srebra. Twórcy FEINFEIN przekonują, że starannie dobrane detale męskiego ubioru mają moc podkreślania stylu, wydobywają osobowość i nie pozwalają Panu Młodemu zniknąć w cieniu swej wybranki.

To jednak tylko niewielki ułamek korzyści. W filozofii FEINFEIN chodzi bowiem o coś ważniejszego, o coś, czego na pierwszy rzut oka nie widać...

 

 

FEINFEIN oferuje spinki do mankietów, spinki do krawata, wpinki do butonierki, fiszbiny do koszul oraz inne męskie akcesoria, w zupełnie świeżej, zaskakującej odsłonie. Pośród wzorów ze stałej oferty niektóre są nieco ekstrawaganckie, z humorem i przymrużeniem oka, inne bardziej klasyczne, niemniej wszystkie - eleganckie i nowoczesne. Kolekcja prezentowana na stronie internetowej to jedynie namiastka oferty.

Marka znana jest bowiem z biżuterii bespoke - realizowanej wg indywidualnych projektów, wzorów nawiązujących do pasji, zawodu, motywu ślubu, z odręcznym podpisem, indywidualnym grawerem.

 

 

FEINFEIN na pierwszym miejscu stawia jakość. Każdy przedmiot wykonany jest ze srebra cechowanego próbą 925. Każdy wzór, również ten ze stałej kolekcji, wykonany jest pod konkretne zamówienie klienta. Dlatego warto zamawiać z wyprzedzeniem, ponieważ termin realizacji uzależniony jest od ilości zamówień w danym momencie.

Za każdym wykonanym przedmiotem stoją osoby wykonujące swoje rzemiosło od podstaw ręcznie, z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Pewnie dlatego autentyczność i wyjątkowość tej biżuterii dostrzec można tuż po otwarciu jej opakowania.

 

 

Marka od 5 lat prowadzi swoją działalność na rynku międzynarodowym. Posiada doświadczenia sprzedażowe z całego świata, w których zauważyć można pewną prawidłowość - FEINFEIN tworząc biżuterię dla mężczyzn, w rzeczywistości wychodzi naprzeciw kobietom. To zwykle panie są klientkami i to one najczęściej kontaktują się w celu ustalenia szczegółów realizacji indywidualnego wzoru dla swojego ukochanego.

Biżuteria FEINFEIN jest hitem pośród Amerykanek, idealnie wpisując się w powszechnie znany zwyczaj wręczania narzeczonemu tzw. „Engagement gift”.  Oczywiście nie brak również przyszłych Panów Młodych decydujących się na zestaw personalizowanych spinek dla swoich świadków czy bliskich. Mianownik zawsze jest jednak ten sam – podarowanie wyjątkowej dla nas osobie szlachetnego i pamiątkowego przedmiotu. Stworzenie rzeczy dla podkreślenia ważności chwili, dla upamiętnienia wydarzeń celebrujących życie. Stworzenie rzeczy, która pozostanie w kręgu tych nielicznych, mających w naszym życiu nieocenioną wartość i znaczenie.

 

 

I właśnie to jest cel, który realizuje FEINFEIN. Ślub to bowiem jedna z tych szczególnych okazji, w których miło nie tylko pięknie i stylowo wyglądać, lecz także otoczyć się przedmiotami niosącymi ze sobą cenne dla nas wartości.  Pierścionek zaręczynowy – jest tylko jej, obrączki są wspólne, a jego? Jaka jest jego rzecz, która będzie trwać?

 

FEINFEIN

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź