Film ślubny Gosi i Grzegorza, Produkcja: WhiteStory.pl

Zmysłowa Para Młoda i energetyczne wesele!


 "Od czego powinniśmy zacząć? Od tego, że to wesele było nietuzinkowe? A może od tego, że chcielibyśmy przeżyć je jeszcze raz? Na szczęście magią filmu ślubnego jest to, że jest to możliwe. Dziś zabierzemy Was w ślubną podróż, jakiej pewnie jeszcze nie przeżyliście. 

 

Ceremonia w kościele św. Anny w Warszawie

Koniecznie powinniście zwrócić uwagę na spojrzenie Gosi i Grzegorza podczas ceremonii. Tak właśnie patrzą na siebie zakochani ludzie! Uroczystość ta była jednym z piękniejszych momentów, jakie spotkaliśmy w ciągu ostatnich miesięcy. Emocje, czułość i w tym wszystkim ONI - niesamowici ludzie!

 

Industrialne wnętrze Szarotki w Warszawie...

nas oczarowało! Wesele otworzył sensualny taniec Nowożeńców, zakochanych w portugalskich rytmach!  Brak skrępowania gości przed obiektywem spowodował, że czuliśmy się jak uczestnicy imprezy, a nie tylko fotografowie oraz kamerzyści ślubni. Dzięki tej swobodzie film oddaje autentyczną atmosferę imprezy! Ach, co to był za ślub!

Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia tego wyjątkowego filmu!"   White Story 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź