Gabi i Karol - reportaż ślubny, Fotografia: WHITESTORY.PL

Hotel Bellotto - zdjęcia ze ślubu Gabi i Karola!

 

"Jedni pragną sielsko i romantycznie, inni woleliby o zachodzie słońca na plaży, a jaką uroczystość wymarzyli dla siebie Gabi i Karol?
Na początku mamy tylko takie informacje – ślub w piątek, 9 czerwca, zdjęcia ślubne, Warszawa. Jesteśmy zaciekawieni, jaki „scenariusz” napisali również dla nas Młodzi?

Dla nas każdy ślub i wesele to nowe wyzwanie, nowe WhiteStory. Zadajemy sobie wiele pytań, czy sprostamy wymaganiom, czy zdjęcia będą się podobać. Nie inaczej było w przypadku Gabi i Karola. Kolejne informacje to miejsce: Ślub w kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu, natomiast na uroczystość weselną Młoda Para zaprasza swoich gości do Hotelu Bellotto.

2 x TAK!
Dwa piękne, zabytkowe miejsca, pełne tradycji i historii usytuowane na Starym Mieście. Niecodzienna atmosfera Kościoła zachwyca, mury i wnętrza są pełne uroku. Pośrodku Gabi i Karol w pełnym skupieniu, wyczekiwaniu i pełni nadziei. Powiedziała TAK! Powiedział TAK! Gratulację! Czas się weselić!

Na koń! Na bryczkę!
Tylko 200 metrów dzieli nas od Hotelu Belloto. Niezwykle kunsztowne i eleganckie Sale Pałacowe, to idealne miejsce na organizację wesela. Gdy weszliśmy do jednej z nich zaparło nam dech – duże drzwi, okrągłe stoły, stylowe obrusy, zastawa i dekoracje. Tu nic nie jest przypadkowe, wszystko jest przemyślane, ma swój smak. Organizacją całości zajmowała się Ania, konsultantka ślubna – beautifulday.pl, z którą mieliśmy okazję pracować już przy niejednym pięknym ślubie.

Pamiątka ze ślubu
To dzień Gabi i Karola, obywateli świata, podróżujących między Paryżem a Amsterdamem. Bliscy, Goście mówiący w innych językach, odczytują niewypowiedziane „słowa” między Młodymi. To ślub międzynarodowy z pięknym pokazaniem polskiej tradycji, w końcu pierwszy taniec, krojenie tortu, szalone tańce i zabawa, to wszystko jest uwiecznione na zdjęciach ślubnych.
Słychać brzęk szkła… Przemówienie, które wygłasza Rodzina, dziękując wszystkim za przybycie, za spędzony czas to wzruszający moment na każdej uroczystości. Bezcenny prezent, który pozostanie z Młodymi całe życie to pokaz wspomnień z dzieciństwa pary młodej. Zwieńczeniem był występ saksofonisty. Jazzowa nuta, niesiona po pałacowych salach, otulała Gości, wprawiała w szampańską zabawę." - White Story  

 

 

White Story  

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź