Gabi i Łukasz - reportaż ślubny, Fotografia: KARETTA.PL​

Zapraszamy na reportaż ze ślubu i wesela w Osadzie Karbówko!

 

"Każdy ślub, który mamy zaszczyt fotografować jest na swój sposób niezwykły i wyjątkowy, tak też było u Gabi i Łukasza! Już pierwszy kontakt z tymi niezwykle otwartymi i sympatycznymi ludźmi był zapowiedzią, że to będzie fantastyczna uroczystość! Od początku widać było, że wszystko jest świetnie zaplanowane z pomocą Agnieszki z Just Love, a Gabi i Łukasz wiedzą czego chcą i jak ma wyglądać ich ślub - swobodnie ale elegancko, nieco rustykalnie, ale bardzo romantycznie i świeżo. 

Wiosenny klimat ciepłego dnia w Osadzie Karbówko udzielał się wszystkim od rana, świeża zieleń drzew i trawy świetnie komponowała się z bielą namiotu i dekoracji, a do tego masa pięknych romantycznych kwiatów w bukietach, ozdobach i na papeterii.

Sama ceremonia, a także pierwszy toast zostały zorganizowane na zewnątrz, aby wszyscy uczestnicy ceremonii mogli delektować się pięknem krajobrazu i otoczenia Osady. O idealną atmosferę zadbali też muzycy - tłem dla ceremonii była wiolonczela, a gościom podczas składania życzeń przygrywał saksofonista.

Świetnym pomysłem było zorganizowanie całej uroczystości w jednym miejscu, od przygotowań w rustykalnej chacie, po ceremonię nad rzeką i przyjęcie w sali weselnej. Osada Karbówko stwarza do tego doskonałe warunki, a dzięki temu cały dzień ślubu przebiega swobodnie, bez pośpiechu i tracenia czasu na dojazdy z miejsca na miejsce.

Nam pracowało się wspaniale i cieszymy się, że Gabi i Łukasz pozwolili nam towarzyszyć sobie w tym pięknym dniu. Oby więcej takich, swobodnych i radosnych uroczystości, podczas których wszyscy doskonale się bawią i odpoczywają!" - Zuzanna i Marcin Karetta

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź