Garnitury szyte na miarę

Szycie garnituru na miarę, czyli "Made to Measure." Jak to wygląda i co warto wiedzieć?

 

Co zrobić gdy spodnie od garnituru są za krótkie lub ramiona nie mieszczą się w ciasnej marynarce? Dla wszystkich Panów oczekujących indywidualnie dobranego garnituru, polska marka Giacomo Conti stworzyła ekskluzywny program szycia na miarę - Made to Measure. To usługa najwyższej jakości, która nawiązuje do tradycyjnego krawiectwa. Podkreśla wyjątkowość garnituru lub smokingu skrojonego specjalnie pod wymiar. W szerokiej ofercie programu istnieje również możliwość uszycia niepowtarzalnej kamizelki oraz jedynej w swoim rodzaju koszuli.  

 

 

 

Idealna stylizacja kreowana jest od podstaw z udziałem klienta, co stanowi klucz do stworzenia garnituru lub smokingu odpowiadającego potrzebom każdego mężczyzny. Wysoka dbałość o każdy szczegół komponowana jest ze szlachetnymi tkaninami od najbardziej prestiżowych producentów takich jak Drago, Marzotto czy Zignone. Efektem są stylizacje o bezkompromisowej jakości i niepowtarzalnym komforcie noszenia.

 

O tym jak świetnie skrojone są garnitury Giacomo Conti, przekonali się we własnej skórze dwaj dziennikarze – Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk. Panowie przyznali, że w garniturach Giacomo Conti czują się bardzo elegancko i komfortowo. Dla marki jest to świetna okazja do zaprezentowania automaniaków w zupełnie nowej odsłonie. Odpowiedni ubiór i stylizacja to duża część sukcesu, stąd ubrania, które Panowie noszą, nie tylko muszą dobrze wyglądać, ale także nie powinny krępować ruchów.

 

 

 

Wysoka dbałość o każdy szczegół komponowana jest ze szlachetnymi tkaninami od najbardziej prestiżowych producentów takich jak Drago, Marzotto czy Zignone. Efektem są stylizacje o bezkompromisowej jakości i niepowtarzalnym komforcie noszenia. Doskonale skrojona odzież daje gwarancję perfekcyjnego wyglądu Pana Młodego, a dzięki indywidualnemu wykończeniu w postaci detali, stylizacja staje się niepowtarzalna. Program Made to Measure Giacomo Conti pozwoli poczuć się wyjątkowo w stylizacji stworzonej na jeden z najważniejszych dni w życiu.

 

 

 


Usługa dostępna jest w ponad 30 salonach na terenie całej Polski:

Biała Podlaska C.H. Rywal;

Białystok Galeria Jurowiecka;

Bielsko-Biała Galeria Sfera;

Bydgoszcz Focus Mall;

Bytom Agora Bytom;

Częstochowa Galeria Jurajska;

Gdynia Centrum Riviera;

Gliwice C.H. Forum;

Gostyń Salon Giacomo Conti;

Kielce Galeria Korona;

Koszalin C.H. Atrium;

Kraków Bonarka City Center;

Leszno Galeria Leszno;

Lublin Galeria Olimp;

Łódź CH Manufaktura;

Olsztyn Galeria Warmińska;

Opole C.H. Karolinka;

Ostrów Wielkopolski Galeria Ostrovia;

Piła Galeria VIVO!;

Poznań C.H. Plaza;

Poznań C.H. King Cross Marcelin;

Poznań C.H. Posnania;

Radom Galeria Słoneczna;

Słupsk C.H. Jantar;

Stalowa Wola Galeria VIVO!;

Szczecin Galaxy Centru;

Warszawa C.H. Blue City;

Warszawa Wola Park;

Warszawa Złote Tarasy;

Włocławek Galeria Wzorcowni;

Wrocław Pasaż Grunwaldzki;

Wrocław C.H. Wroclavia;

Wrocław C.H. Magnolia;

Zielona Góra Focus Mall Zielona Góra

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź