Glamour wedding - ślub Kasi i Michała, FOTOGRAFIA: KARETTA.PL

Ten ślub i wesele to był zdecydowanie jasny punkt w kalendarzu 2020 roku! Zapraszam do obejrzenia reportażu!

 

"Zapowiadał się piękny dzień i wiedzieliśmy, że czeka nas niezapomniane wesele we Wrocławiu, a kiedy Przyjechaliśmy na ślub Kasi i Michała, przywitało nas słońce wpadające do sali balowej przez delikatne jak mgiełka zasłony. To była nasza pierwsza wizyta w tym miejscu i musze przyznać, że okno z wykuszem i romantycznymi rzeźbami mnie zauroczyło! Wiedziałam też, że to będzie ślub jak z bajki, bo takim wymarzyła go sobie Kasia zaczynając od sukni jak z baśni o księżniczkach, poprzez dekoracje w kolorach różu i srebra, a kończąc na królewskim pałacu i schodach z czerwonym dywanem.


Kasia dokonała świetnego wyboru przeznaczając pokój z pastelowym wystrojem na swoje przygotowania, a przygotowania Michała odbyły się  w apartamencie urządzonym w ciemnych , eleganckich kolorach idealnie pasujących do stylowych męskich dodatków. W przygotowaniach towarzyszyły nam cały czas pupile młodej pary, dwa psiaki rasy pomeranian, które wprowadzały wesołą atmosferę. Tu przy okazji rada dla wszystkich przyszłych panien młodych – wykorzystajcie czas przygotowań do tego aby dobrze się bawić, poczuć się jak gwiazda, zrobić zdjęcia z bliskimi kobietami! To jest Wasz czas i nie pozwólcie aby zdominowały go pośpiech i zdenerwowanie – Kasia wykorzystała ten czas po prostu w 120%, stąd ilość portretów na przygotowaniach była ogromna!


Również podczas ślubu w kościele słońce dopisało i zachwyciło nas wpadając przez okrągły witraż za parą młodą, a na weselu znowu wróciliśmy go pięknego okna w wykuszu gdzie światło zachodzącego słońca mieszało się z kolorowymi ledami na sali.  Bardzo lubię takie wyzwania i jak najwięcej się da bazuję na naturalnym oświetleniu – w końcu każda chwila podczas ślubu jest wyjątkowa i ma jedyne w swoim rodzaju kolory, które szkoda byłoby zmieniać sztucznym oświetleniem.


Jedynie gdy przychodzi ciemność, a na parkiecie zaczynają się szalone zabawy, przełączam się na zabawę ze światłem błyskowym aby jak najlepiej uchwycić te chwile.
Ten ślub i wesele to był zdecydowanie jasny punkt w kalendarzu 2020 roku! Zapraszam do obejrzenia reportażu."

Zuzanna i Marcin Karetta

 

szpilki glamour złote na slub slubnaglowie.pl

złote obrączki na slub slubnaglowie.pl

przygotowania slubne panny młodej slubnaglowie.pl

pan młody dodatki slybne glamour slubnaglowie.pl

wesele dekoracje weselne glamour slubnaglowie.pl

tiara na slub slubnaglowie.pl

mocny makijaz slubny slubnaglowie.pl

suknia slubna princesska slubnaglowie.pl

pan młody i druhowie slubnaglowie.pl

slub koscielny wroclaw 2020 slubnaglowie.pl

slub w stylu glamour wroclaw slubnaglowie.pl

elegancka para młoda muszka suknia proncesska slubnaglowie.pl

panna młoda glamour w tiarze na głowie slubnaglowie.pl

wesele okrągłe stoły wysokie wazony slubnaglowie.pl

czarwony dywan na slub slubnaglowie.pl

pieski na weselu slubnaglowie.pl

pastelowy bukiet panny mlodej slubnaglowie.pl

panna młoda suknia księżniczka tiara i welon slubnaglowie.pl

tort weselny zdobiony kwiatami slubnaglowie.pl

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź