Here comes the Bride czyli PRZYGOTOWANIA PANNY MŁODEJ, Fotografia: Katarzyna Bezak Studio

Magiczny moment przygotowań ślubnych o poranku. Zapraszamy!"Przygotowania są czasem ogromnej ekscytacji. Wokół roztacza się aura oczekiwania i ciekawości. To także ten moment, kiedy każda panna młoda skupiona jest przede wszystkim na tym, by za parę chwil olśnić swojego przyszłego męża.

To etap wypełniony atmosferą kobiecości, gdzie pozornie zwyczajne czynności mają wagę ultra ważnych. I właśnie te prozaiczne elementy - prasowanie, makijaż, wybór odcienia szminki, zwykłe rozmowy z bliskimi - najpełniej opowiadają o wielkiej radości przeplatanej zdenerwowaniem. Jedne rzeczy idą zgodnie z planem, inne gdzieś umykają. Wszystko to jednak buduje całość i sprawia, że charakterystycznych wspomnień jest więcej, a wszystkie są równie cenne. Z całą pewnością jest to jeden z najbardziej ujmujących, często dynamicznych, ale na pewno najpiękniejszych elementów składających się na ten dzień."

Katarzyna Bezak Studio

 

przygotowania panny młodej slubnaglowie.pl

panna młoda w szlafroku slubnaglowie.pl

panna młoda mierzy suknię slubnaglowie.pl

przygotowania panny młodej do slubnu slubnaglowie.pl

here comes the bride slubnaglowie.pl

panna młoda w welonie slubnaglowie.pl

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź