Izabela & Szymon - reportaż ślubny, Fotografia: Cztery Kadry

Zapraszamy na ślub Izy i Szymona w pięknym, klasycznym wydaniu!


"Ślub Izabeli i Szymona to było coś magicznego. Szyk i elegancja stanowiły główny nurt na weselu w Pałacu Zaborówek pod Warszawą. Młodzi użyli bardzo ponadczasowej palety kolorów. Biel i czerń z dodatkiem złotych akcentów to czysta klasa sama w sobie. Panna Młoda wybrała nieskazitelnie czysty model marki Pronovias, natomiast Pan Młody elegancki czarny garnitur z muchą. Wisienką na torcie był bukiet z gipsówki i uśmiech Młodych od samego rana!

Fakt, że wesele Izabeli i Szymona będzie wyjątkowe, domyślałam się od pierwszych zdań wymienionych z przyszłą Panną Młodą. Sam harmonogram dnia już znacznie odstawał od standardowych! Ceremonia miała miejsce w centrum Warszawy, gdzie wcześniej mieszkali, natomiast na miejsce wesela wybrali elegancki Pałacu w Zaborówku. Pałac ma swego rodzaju magię, romantyczną aurę, historię, która dosłownie wisi w powietrzu. Otaczający park, jezioro, czy akcenty w postaci obrazów w środku, przenoszą wyobraźnię do poprzedniego stulecia.

Na miejsce sesji ślubnej Iza i Szymon wybrali Włochy, a dokładnie jezioro Como, które znają od podszewki. Przepiękna sceneria stanowiąca idealne tło do sesji ślubnej. Zaczęliśmy od Bellagio, gdzie przechodziliśmy wzdłuż wąskich uliczek, a zachód słońca łapaliśmy w Varennie. Kilka kadrów udało się złapać na samym promie. Z uwagi na liczną ilość turystów o tej porze roku, nie było to łatwe zadanie. Jednak z największą przyjemnością powtórzyłabym tą przygodę raz jeszcze! Dla kolorów, słońca i tego niesamowitego klimatu jakie mają Włosi."

Cztery Kadry

 

druhny na slubie slubnaglowie.p

sukbia slubna tuba obcisla klasyczna elegancka slubnaglowie.pl

slubny bukiet z gipsowki slubnaglowie.pl

plan stołów weselnych slubnaglowie.pl

fale panny młodej subnaglowie.pl

suknia slubna z trenem i welon katedralny slubnaglowie.pl

dj na wesele slubnaglowie.pl

plener slubny we Włoszech slubnaglowie.pl

sesja slubna nad morzem Śródziemnym Wochy slubnaglowie.pl

para mloda w okularach przeciwslonecznych plener we włoszech slubnaglowie.pl

romantyczna sesja slubna Włochy slubnaglowie.pl


Fotografia: Cztery Kadry Aleksandra Nowak
Suknia projektu: Pronovias 
Buty Młodej: Kotyl 
Garnitur: Bytom 
Obrączki: Tiffany 
Zaproszenia: chroma.pl
Papateria: viperprint.pl 
Wystroj sali, bukiet, florystka: dekorujkreatywnie
Fryzura: Hubert z HairMate 
Make up: Patrycja Michera 
Cukiernia/tort: Cukiernia Vanilla w Borzecinie k. Zaborowka 
Dj: DJ Mundy Mateusz Bloniarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź