Jak bezpiecznie i szybko zamówić ślubny garnitur przez Internet?

Sprawdźcie jak łatwo i bezpiecznie kupić ślubny garnitur!

 

W dobie walki z koronawirusem oraz obywatelskiej kwarantanny, akcje typu #zostańwdomu są szeroko promowane i bardzo dobrze, bo zdrowie nasze oraz naszych bliskich jest najważniejsze. Nie oznacza to, że musicie rezygnować całkowicie z przygotowań do Waszego ślubu.

Sprawdźcie jak łatwo i bezpiecznie kupić ślubny garnitur. 

 

Garnitur ślubny przez Internet


Czy można kupić garnitur ślubny przez Internet?


Nietypowa sytuacja w jakieś się obecnie znajdujemy, wymaga od nas nieszablonowych rozwiązań. Nie tylko w sferze zawodowej czy rozrywkowej, ale również w kwestiach planowania wesela.

Na szczęście wiele spraw jesteśmy w stanie załatwić telefonicznie, e-mailowo albo za pośrednictwem kuriera. A czy możliwe jest kupienie idealnego garnituru ślubnego bez wizyty w salonie? Owszem i poniższy tekst Was o tym przekona.

 

garnitury lancerto slubnaglowie.pl

 

 

Jak kupić garnitur ślubny nie wychodząc z domu?


Z pewnością macie już wizję stroju Pana Młodego, który będzie spójny z motywem przewodnim wesela. Doskonale wiecie, czy ma to być elegancki, klasyczny smoking czy może garnitur z kamizelką w stylu rustykalnym zatem wiecie już czego szukać w Internecie. A to połowa sukcesu. Teraz wystarczy odszukać wymarzony model w sklepie internetowym, wybrać odpowiedni rozmiar i… no i właśnie tu zaczynają się schody. Bo jak zdalnie wybrać właściwie dopasowany garnitur. Bez mierzenia się obejdzie. A gdyby tak przymierzyć na spokojnie w domu w gronie najbliższych doradców?

Brzmi jak bajka, ale sklep internetowy Lancerto.com pomoże Wam ją ziścić. Dzięki bezpłatnej wysyłce i zwrotom do 30 dni możecie zamówić wybrany garnitur, koszulę, buty, pasek i dodatki, a kiedy okażą się niewłaściwie, możecie odesłać je, nie ponosząc dodatkowych kosztów.

 

 

 

Jak wybrać rozmiar garnituru w sklepie internetowym?

 

Aby wybrać odpowiedni, do sylwetki Pana Młodego rozmiar garnituru sugerujemy zapoznanie się z tabelą rozmiarów podaną na karcie produktu. Zawiera ona najważniejsze wymiary marynarek i spodni podane w centymetrach. Są to m.in.:

 • obwód klatki piersiowej – mierzy się go w najszerszym miejscu klatki piersiowej, pilnując przy tym, żeby centymetr biegł prosto dookoła całej sylwetki;
 • długość całkowita tyłu – to wymiar biegnący od najwyższego punktu ramienia do samego dołu marynarki (idealna długość marynarki to taka, która zakrywa pośladki i kończy się dokładanie na linii ud);
 • obwód talii — to nic innego jak obwód w pasie; 
 • długość rękawa — mierzona jest od szwu ramienia do samego dołu po zewnętrznej części.

Wymiary marynarki z tabeli rozmiarów należy porównać z własnymi wymiarami i wybrać najbardziej zbliżone.

 

 

 

Fit Finder – innowacyjna aplikacja wyszukująca Twój rozmiar

 

Klienci sklepu Lancerto.com mogą także wyszukać właściwy dla siebie rozmiar w aplikacji FIT Finder. To nowatorskie narzędzie, które na podstawie kilku podanych przez Ciebie parametrów czy preferencji odnajdzie Twój rozmiar. Aplikacja stale analizuje zakupy oraz zwroty dokonywane przez naszych klientów, dzięki czemu jest w stanie określić prawdopodobieństwo wybrania odpowiedniego rozmiaru wyrażone w procentach.
Aplikacja FIT Finder zapyta Cię o wzrost i wagę, kształt brzucha oraz klatki piersiowej, a także o wiek, ponieważ wraz z wiekiem zmienia się masa sylwetki. Możesz także określić, jak bardzo ubranie powinno być dopasowane, bądź swobodne.
Dzięki tym ułatwieniom szanse na znalezienie odpowiedniego garnituru w sklepie internetowym znacznie wzrastają. Propozycja wydaje się tym bardziej kusząca, że sklep przecenił modele z najnowszej kolekcji aż o 50%. Promocja trwa tylko do 30.03 i jest dostępna wyłącznie online.  

 

Czy to bezpieczne?  

 

Na sam koniec jeszcze kilka faktów dotyczących bezpieczeństwa zakupów online na lancerto.com  Marka zachowuje najwyższe środki ostrożności:  

 

 • Podjęła decyzję o wprowadzeniu 7-dniowej kwarantanny dla zwracanych przesyłek. 
 • Zwracany towar jest przechowywany w osobnym miejscu w wyznaczonym magazynie.

 

 • Wysyłane są jedynie fabrycznie nowe towary lub towary, które odbyły kwarantannę. 
 • Pracownicy przyjmujący i wysyłający paczki pracują pod rygorem sanitarnym, zostali wyposażeni w środki dezynfekujące.    

 • Nikt z zewnątrz nie ma dostępu do biur i magazynów LANCERTO. Kurierzy pozostawiają i odbierają paczki na zewnątrz magazynów.

 

 

 • 90 proc. pracowników biurowych LANCERTO pracuje zdalnie z domu. 

 • Paczki trafiają do klientów zgodnie z planem 

 

lancerto na slub slubnaglowie.pl

 

LANCERTO 

Autorka artykułu: Joanna Sidor 
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź