Jak dobrać stylizację pana młodego do koloru Viva Magenta?

Najmodniejsze kolory weselne to niekiedy wyzwanie dla pana młodego. Jak ubrać się, by całość pasowała do aranżacji?


Jak dobrać stylizację pana młodego do koloru Viva Magenta?


Wesele to dla państwa młodych idealna okazja, by zabłysnąć. To oni są tego dnia najważniejsi i wszystko kręci się wokół nich. Wszystkie spojrzenia skierowane są w ich kierunku. Każdy podziwia, przeżywając wraz z nimi jedne z najważniejszych chwil w życiu.

Wiele par organizuje różne atrakcje, które mają za zadanie upiększyć to wydarzenie. Jednym z nich jest z pewnością zjawiskowy pierwszy taniec z choreografią, trenowaną wytrwale tygodniami. Inni wybierają wykwintne pałace na miejsce wesela, by nadać całemu wydarzeniu wyjątkowy klimat. Do palety rozwiązań bez dwóch zdań należy również dostosowanie aranżacji i stylizacji nowożeńców, zgodnie z najnowszymi trendami.

 

Najmodniejszy kolor dla Twojej ślubnej aranżacji

 

Kolorem roku 2023 została Viva Magenta. To świetna inspiracja do elementów wystroju weselnego. Jak zatem ubrać się, by również strój pasował do wspomnianej barwy, a także jej stylu? Na wstępie warto zaznaczyć, że kierowanie się kolorem Viva Magenta, nie oznacza, że garnitur pana młodego musi być w dokładnie w takim kolorze. Barwa ta świetnie sprawdzi się przy weselu zaaranżowanym w stylu glamour, a to jest już bardzo konkretną wskazówką dla panów. 

Chcąc olśnić wszystkich oraz dopasować się do stylu glamour w przewodnich kolorach Viva Magenta, możesz zdecydować się na założenie gustownego smokingu w kolorze bordowym. Jest on symbolem klasyki, a zarazem idealną stylizacją dla pana młodego na wesele. Nikt nie będzie miał wątpliwości, kto jest najważniejszy na parkiecie. Smoking ten możesz wybrać w kilku barwach – tak by pasował do przewodniego motywu.

 

garnitur pana młodego w kolorze bordo slubnaglowie.pl

 

 

Jakie garnitury będą pasować?

 

W ofercie Giacomo Conti oraz Sunset Suits, znajdziesz smokingi w kolorze butelkowej zieleni, bordo, a także klasyczne: granatowy i czarny. Dla panów, którzy pragną zabłyszczeć na swoim ślubie i poczuć się jak prawdziwa gwiazda Hollywood na czerwonym dywanie, czekają ozdobne smokingi żakardowe – charakteryzujące się motywem kwiatowym lub ornamentami.

Dlaczego takie zestawienie będzie pasować z kolorem Viva Magenta? Ponieważ w przypadku garniturów smokingowych oraz żakardowych możesz bez problemu dobrać dodatki, które korespondują z najmodniejszą barwą tego roku. Wystarczy, że założysz muchę bądź poszetkę w odcieniach bordo. Innym rozwiązaniem może być włożenie bordowego lub wiśniowego smokingu, z dobranymi, kontrastującymi elementami stylizacji. Ponadto kolor ten idealnie sprawdza się, gdy wesele zaaranżowane jest w stylu glamour. W ten sposób stylizacja pana młodego będzie idealnie dopasowana do imprezy w tym charakterze.

Najmodniejsze kolory weselne to niekiedy wyzwanie dla pana młodego. Jak ubrać się, by całość pasowała do aranżacji? Mając, bogaty wybór garniturów masz gwarancję, że uda znaleźć Ci się perfekcyjną stylizację. Dlatego koniecznie sprawdź bogatą ofertę kolekcji ślubnej, w której znajdziesz różnorodne garnitury dla Pana Młodego. Dzięki temu ubierzesz się stosownie jako gość na wesele zaaranżowane w każdym stylu, niezależnie czy przyjdziesz w charakterze gościa, członka rodziny, czy może szukasz pasującego garnituru dla świadka.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź