Joanna & Paweł reportaż ślubny, Fotografia: Michał Orłowski

To był niesamowity dzień! Asia i Paweł przygotowali wszystko perfekcyjnie. Dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół.

 

'' Dziś chcielibyśmy pokazać Wam cudowny ślub Joanny & Pawła, który odbył się w Pałacu Pstrokonie. Przygotowania do tego wydarzenia rozpoczęły się już od godzin porannych. Był to jeden z  najbardziej słonecznych dni tego lata. Ślub miał odbyć się w ogromnym namiocie ustawionym tuż przed pałacem. Kolorami przewodnimi była zieleń, biel i złoto. Wnętrze namiotu wypełniło się kwiatami, na okrągłych stołach pojawiły się cudowne bukiety w złotych kielichach, białe świece oraz  złote podkładki pod talerze.  

Nasza Panna Młoda wybrała na ten dzień romantyczną i zwiewną suknię  z dopasowaną koronkową górą, dekoltem w kształcie litery V oraz odkrytymi plecami. Do klasycznej fryzury dobrała delikatne kolczyki z perełkami oraz płaskie balerinki  ozdobione kryształkami. Dodatkami był doczepiany tren i długi welon. Podczas przygotowań towarzyszyła jej mama wraz z ukochaną siostrą. Stylizacja Pana Młodego to ciemnogranatowy garnitur z czarnymi klapami, do tego granatowa muszka i pas oraz czarne buty z granatowymi sznurówkami. Kiedy Asia i Paweł byli już gotowi, przyszedł czas na „first look”, pierwsze widzenie , które odbyło się w ogrodzie przed domem. To był niesamowity moment! Pełen radości, uśmiechów i niekrytych łez – oczywiście łez szczęścia!

Nasza Młoda Para do ślubu pojechała białym Bentleyem, który na tę uroczystość został udekorowany girlandami z  kwiatów w kolorach greenery oraz białymi chorągiewkami z dekoracyjnymi napisami. Ceremonia odbyła się w Archikatedrze łódzkiej, której trójnawowe wnętrze robiło ogromne wrażenie. Przyjęcie weselne zaś w Pałacu Pstrokonie, znajdującym się na terenie Parku Krajobrazowego. Przed pałacem poustawiane zostały lampiony i małe latarenki, dodatkowo rozwieszone zostały  zielone girlandy. Nawet na  głowie rzeźby ustawionej w centrum  fontanny pojawił się misternie upleciony wianek z kwiatów,  także w odcieniu greenery:)

Przed wejściem do namiotu została ustawiona na białej sztaludze tablica gości w formie lustra w białej ramie, ozdobionej zwisającymi kwiatami, na którym umieszczone zostały karteczki z numerami stołów i listą gości. Na terenie przed pałacem przygotowane zostały specjalne strefy chill outu. Było specjalne miejsce z nalewkami,  księgą gości, miejsce z sofami i fotelami przeznaczone  do relaksu, drink bar,  niesamowity ” wiejski stół”  z różnymi mięsnymi dodatkami, bagietkami i przygryzkami oraz przedcudowny i perfekcyjnie przygotowany słodki stół. Wszystko w odcieniach bieli, złota i zieleni. Na terenie całego ogrodu przed pałacem , poustawiane zostały w różnych miejscach, stoliki, doniczki i wazony z kwiatami rozmarynu i eukaliptusa, one także nawiązywały do całego stylu  w jakim nasza Para Młoda chciała zorganizować swój ślub!

Po przyjeździe do Pałacu, przywitaniu przez rodziców i pierwszym tańcu – wszyscy goście zapełnili do brzegi parkiet i tym samym rozpoczęła się zabawa! Tego dnia pogoda dopisała na tyle, że wielu z zaproszonych gości mogło rozkoszować się  starannie przygotowanymi smakołykami oraz  relaksem w ogrodzie, spędzając czas na długich rozmowach i poznawaniu się:)

To był niesamowity dzień! Asia i Paweł przygotowali wszystko perfekcyjnie. Dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół. Począwszy od projektu zaproszeń, skoczywszy na przeuroczych złotych topperach na słodkim stole, a także cudownych  chorągiewkach dekorujących auto, którym jechali do ślubu. Organizując swój ślub w tak pięknym miejscu jakim jest Pałac Pstrokonie, dodając swoją wrażliwość i artystyczną duszę sprawili, że miejsce to tego dnia wyglądało niczym jak z wyśnionej bajki!

Cudownie było móc towarzyszyć Wam w tym dniu i pokazać Waszą historię naszymi oczami. Raz jeszcze dziękujemy za zaproszenie do Waszego świata!''- Michał Orłowski

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź