Karina i Xavi - reportaż i film ślubny ze słonecznej Hiszpanii, Fotografia: WhiteStory.pl

Delta rzeki Ebro - Zdjęcia i film ślubny ze słonecznej Hiszpanii. Zapraszamy!


"Nadszedł czas aby podzielić się z Wami zdjęciami i filmem z bardzo klimatycznego wesela w Katalonii, na jakim niedawno byliśmy. Cała atmosfera nie polegała na wymyślnych pokazach, dekoracjach… A po prostu na ludziach i emocjach jakie ich wzajemnie łączą. Jest to naszym zdaniem coś, czego nie da się wymyślić ot tak. To po prostu autentycznie musi się wydarzyć. I wydarzyło się.

Z tą niezwykłą Parą pierwszy raz mieliśmy okazje spotkać się dopiero na lotnisku, gdzie z całą ich rodziną polecieliśmy jednym samolotem. Kierunek? Hiszpania!

On – przystojny Hiszpan, uczący angielskiego w Polsce. Ona – zmysłowa Polka, o ognistych włosach. Ich drogi połączyły się w Polsce, a miłość przypieczętowali w rodzinnych stronach Xaviego, złotej Katalonii. Opowieść jak z bajki, prawda?

Przygotowania, jak i przyjęcie odbyły się w klimatycznym Delta Hotel w słonecznej Tarragoni. Zielona natura cudownie towarzyszyła im w tym dniu, a złote promienie oplatały szczęśliwe twarze przyszłych małżonków…

 

Obłędny krajobraz w delcie Ebro tłem ich historii…


Przysięgę złożyli w obecności najbliższych osób, a urzędnik, który udzielał im ślubu to tata Pana Młodego! Były to chwile dla wszystkich bardzo emocjonujące, a śmiech przeplatał się z łzami wzruszenia. Delta rzeki Ebro, z malowniczymi krajobrazami oraz niespotykanymi gatunkami ptaków, znana jest również z zakątków, które tworzą pola ryżowe. Piękne widoki, miejsce doskonałe dla miłośników przyrody i romantyków…Właśnie ono było tłem ich miłości, emocji i sensualności. Karina i Xavi to osoby z temperamentem, lecz nie boją się swojej delikatności i wrażliwości, a do tego z chęcią okazują sobie uczucia. Nasze obiektywy pokochały ich naturalność! Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne oraz ślubny film – Hiszpania to idealne miejsce. Goście weselni cieszyli się razem z nowożeńcami, a ich radość potęgował zapierający dech w piersiach krajobraz, niezwykła architektura, a także bujna roślinność.

 

 

 

Owoce morza, miłość i ciepło rodzinne


Po przepięknej ceremonii, wszyscy mogli odprężyć się podczas cocktail hour, a przy okazji rozkoszować się świeżymi owocami morza oraz lokalnymi potrawami. Druga część dnia to międzynarodowe wesele, gdzie hiszpański temperament miał okazje spotkać się z polską wódką. Sceneria w połączeniu z okolicznościami stworzyły niespotykaną atmosferę. Ciepło rodzinne, morski wiatr, dobra muzyka, wino, liczne toasty i pyszne jedzenie – fenomenalny miks, gwarantujący dobrą zabawę! To wszystko sprawia, że ludzie stają się szczęśliwsi i dają ponieść się emocjom, a my z wielką chęcią uchwyciliśmy to wszystko na fotografiach i filmie!

 

Sesja ślubna w Hiszpanii | Sensualny plener na skalistym wybrzeżu…


Południe Katalonii to wdzięczne miejsce do fotografowania – piękne widoki, surowe skały, mnóstwo zieleni oraz słońce. Jednak to ONI sprawili, że zdjęcia plenerowe wyszły takie cudowne. Brak skrępowania, szczerość, swobodny sposób zachowania…

Podczas zagranicznej sesji plenerowej można oderwać się od widoków jakie mamy na co dzień. Xavi był tutaj jednak w swoich rodzinnych stronach, a jego energia udzieliła się i nam. Efekt? Sami oceńcie te hiszpańskie, słoneczne zdjęcia!"

 

WhiteStory.pl

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź