Karolina i Adam - Kameralne wesele w Zameczku, fotografia: Kama fotografia i film ślubny

Zapraszamy na elegancki ślub Karoliny i Adama!

 

"Środek sezonu ślubnego jak zwykle był dla nas pracowity. Jednym z wydarzeń, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć było wesele Karoliny i Adama, które odbyło się w małym miasteczku w województwie małopolskim – Książ Wielki.

Z Parą Młodą zrozumieliśmy się od samego początku. Nasze wizję zdjęć z tego dnia pokrywały się prawie idealnie i wszyscy wiedzieliśmy, jaki chcemy uzyskać efekt. Na naszą korzyść przemawiał także fakt, że Panna Młoda jest modelką i kobietą, która doskonale wie czego, chce, więc pracowało nam się doskonale, a jej doświadczenie było widać w niemal każdym ujęciu. Kameralne przyjęcie, które przygotowali, było niewątpliwie wyjęte niczym z bajki, a to za sprawą pięknego miejsca na wesele, jakie wybrali. Hotel Zameczek to niesamowita sceneria, która dostarczyła nam wiele ciekawych możliwości, aby kadry z tego wesela były zachwycające.

To, co nas najbardziej zauroczyło, podczas ślubu oraz przyjęcia weselnego to bliskość i rodzinna atmosfera, która panowała przez cały czas. W trakcie trwania ceremonii ślubnej rodzinie, znajomych i zapewne samej Parze Młodej towarzyszyło wielkie wzruszenie. Nie ma się co dziwić! Było naprawdę cudownie. Wnętrze, gdzie odbywało się wesele, zachwycało niesamowitymi dekoracjami stołów oraz rustykalnym stylem. Nie zabrakło również popularnego napisu „LOVE” na tle, którego udało nam się zrobić kilka ciekawych ujęć małżonków.

Jak widać na każdym zdjęciu, zabawa w trakcie wesela nie zwalniała tempa, ani na chwile. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Rodzina oraz znajomi i przede wszystkim Para Młoda sprawili, że to kameralne przyjęcie było pełne śmiechu, radości i niezapomnianych wrażeń. Karolina i Adam zachwycali nas za każdym razem, gdy łapaliśmy ich za pomocą obiektywów. Dało się odczuć, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych i że rozumieją się doskonale."

KaMa Weddings - fotografia i film ślubny

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź