Kasia i Maciej - reportaż ślubny, fotografia: DreamEye Studio

Kasia i Maciej postawili na klasyczny, pałacowy styl z odważnym fuksjowym akcentem w postaci kwiatów i dodatków. W przygotowaniach uczestniczyła cała najbliższa rodzina, a atmosfera była lekka i radosna.

 
"Kasia i Maciej postawili na klasyczny, pałacowy styl z odważnym fuksjowym akcentem w postaci kwiatów i dodatków. W przygotowaniach uczestniczyła cała najbliższa rodzina, a atmosfera była lekka i radosna.

Błogosławieństwo to dla wszystkich szczególny moment, dlatego staraliśmy się w dyskretny sposób uchwycić wszyskie emocje jakie towarzyszyły zarówno Parze Młodej jak i ich rodzicom. Ogród pałacu okazał się być przepięknym tłem dla tej chwili.

Ceremonia odbyła się w zabytkowej bazylice w Czerwińsku. Okolice tego miejsca jak i sama bazylika są niesamowite. Jakby zatrzymał się tam czas. Podczas koktajlu znaleźliśmy chwilę na zdjęcia z rodziną i krótką sesję zdjęciową, a pełne atrakcji wesele przeżyjecie (w pewnym sensie oczywiście) ogladając kolejne kadry :)"

DreamEye Studio

 
Miejsce: Pałac Zdunowo
Suknia ślubna: Pronovias
Kwiaty: Rock&Flowers
Buty: Badgley Mischka (Salon Ksis)
Film: Movie Factory
Auto: Maserati 

 

 

 

 

Kilka słów od Kasi i Maćka:
 
"Do ślubu przygotowywaliśmy sie okrągły rok, Pałac Zdunowo został nam polecony i po pierwszej wizycie podjęliśmy decyzję, że to tam odbędzie się przyjęcie . Miejsce magiczne i niepowtarzalne idealnie wpisywało się w moją wizję eleganckiego wesela w stylu glamour.
 
Piękna i stara bazylika w Czerwińsku w której składaliśmy przysięgę małżeńską także od razu nas urzekła. Poznaliśmy też tam bardzo miłego księdza, który zgodził sie udzielić nam ślubu i sprawił, że ten najważniejszy moment w całym dniu był tak uroczysty i pełen niesamowitych wrażeń na całe życie.
 
Mieliśmy wielką przyjemność współpracować ze wspaniała grupą osób która zajmowała się nami w tym dniu od strony profesjonalnej. Wy jako nasi fotografowie od samego początku wprowadziliście miłą i serdeczną atmosferę, a wiadomo ze oprócz wzruszeń w tym ważnym dniu każdej parze towarzyszy także stres i napięcie. Każde zdjęcie to pięknie uwiecznione wrażenia i odczucia - nas, naszych bliskich i przyjaciół, a nie tylko ładna fotografia na ścianie."

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź