Kasia & Igor - reportaż ślubny, Fotografia: Norbert Kwiatkowski Photography

Zapraszamy na ślub i wesele do Bytomia!

 

"To wesele było dla mnie bardzo ważne z wielu powodów. Pierwszym i najważniejszym było to że Igor to mój dobry kumpel z którym przepracowałem najlepsze lata w Katowicach. Wieść o tym że bierze ślub z Kasią była sama w sobie cudowną wiadomością, a gdy spytał się mnie czy chciałbym uwiecznić ten dzień, byłem w siódmym niebie.

Niesamowite jest to jak ludzie na Śląsku promienieją gościnnością i uśmiechem, nigdzie indziej nie spotkałem tak życzliwych ludzi, pełnych radości i emocjonalnych jak w tym regionie. Po przyjeździe Kachy zrobiliśmy foty z ubierania i czekaliśmy na Igora. Gdy przyjechał, zatkało mnie. Tak eleganckiego, pewnego siebie, radosnego nie widziałem go nigdy. Ba, chyba nawet rodzina go nigdy takim nie widziała. Widok był niesamowity, potem było jeszcze lepiej. Często podczas emocjonujących momentów wielu fotografów mówi o tym że prawie zapomina się o robieniu zdjęć, a całość przeżywa się razem z rodziną. Tak było i w tym przypadku, gdy podczas błogosławieństwa, rodzinie popłyneły łzy szczęścia, w takich chwilach ciężko się opanować i mi również łezka zakręciła się w oku. Dla takich chwil fotografuje. To są prawdziwe emocje. To liczy się w życiu. Rodzina.

Cała ceremonia przebiegła w podobnym tonie, były łzy szczęścia, radość i wsparcie. Kolejnym krokiem był dla mnie przyjazd na salę. Ten moment jest dla mnie zawsze ciekawy. Nowe miejsce, nowe możliwości, ta niepewność czy research który zrobiłem wcześniej pokrywa się z rzeczywistością. Tutaj się nie pokrywał. Rzeczywistość przebiła oczekiwania kilkukrotnie. Szyb Maciej, to sala która została dostosowana po starej Kopalni Węgla Kamiennego Concordia z I połowy XX wieku. To co tam zastałem zatkało mnie na ładnych pare chwil. Industrial pełną gębą. Gdybym mógł, spędził bym tam cały dzień robiąc zdjęcia detali i architektury tego miejsca. Całe wesele było ogniem. Ludzie dali z siebie 1000% na parkiecie. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was do obejrzenia efektów które udało mi się wyciągnąć z tego szalonego i cudownego dnia. Kasiu, Igorze, jesteście wielcy!" 

Norbert Kwiatkowski Photography

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź