Klasyczne wesele Patrycji i Jędrzeja, Anna Więcławska Fotografia

Gustowny ślub bez zbędnego przepychu, klasycznie, elegancko i z klasą.


"Para śmieszków i pozytywnie zakręconych ludzi - Patrycja i Jędrzej. Na ich ślubie najważniejsza była dobra energia i emocje, a wraz ze swoimi gośćmi zadbali o to w najdrobniejszych detalach.

Swój ślub urządzili bez zbędnego przepychu, klasycznie, elegancko i z klasą. Postawili na prostotę, drobne dodatki i był to strzał w dziesiątkę. Wspaniałe okoliczności przyrody, pola i łąki wokół domu oraz sali weselnej idealnie dopełniały charakter tego dnia. Nie mogliśmy z tego nie skorzystać, dlatego swój first look Patrycja i Jędrzej odbyli w otoczeniu złocących się łanów zbóż.

Było przepięknie, rodzinnie, a uśmiech nie schodził im z ust nawet podczas składania sobie przysięgi małżeńskiej. Wyjściu z kościoła oprócz braw i okrzyków radości towarzyszyło konfetti z żywych płatków umieszczonych w papierowych rożkach, co dało fantastyczny efekt, a do tego nie zaśmiecało otoczenia. No, a potem to już zabawa, zabawa… Zapraszamy!"

Anna Więcławska Fotografia

 

białe dekoracje weselne slubnaglowie.pl

pocałunek nowożeńców slubnaglowie.pl

pierwszy taniec weselny slubnaglowie.pl

panna młoda i świadkowa slubnaglowie.pl

zabawa na weselu slubnaglowie.pl

sesja slubna para młoda rustykalnie slubnaglowie.pl

atrakcje weselne zimne ognie na weselu slubnaglowie.pl

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź