Klaudia & Maciek - reportaż ślubny, fotografia: Whitestory.pl

Pałac Goetza – Zdjęcia ślubne w stylu Glamour

 

"Bywaliśmy w wielu pięknych i urzekających miejscach, lecz Pałac Goetza, do którego zaprosili nas na swój ślub i wesele Klaudia i Maciek, skradł nasze serca. Czarujący, majestatyczny Pałac Goetza to jedna z pereł małopolski ze względu na swój urok. Jest to zabytkowy, obiekt z historią browaru w tle. Miejsce to było dawną siedzibą Goetzów Okocimskich — właścicieli i twórców Browaru Okocim. Dziś znajduje się tu luksusowy pięciogwiazdkowy hotel. Można wciąż podziwiać imponujące schody w holu głównym, zapierające dech w piersiach wnętrza oraz cieszyć się pięknem kompleksem pałacowym. Otoczony jest zabytkowym parkiem w stylu angielskim. Taki obiekt to dowód na to, że w bliskiej okolicy Krakowa, można zorganizować ślub i wesele w dostojnym stylu glamour. Fotograf ślubny będący w tym miejscu na pewno dostrzeże możliwości, potencjał i imponującą wzniosłość.


Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest fakt, że znajduje się tu kaplica

tak więc przygotowania, ceremonia i wesele mogą odbywać się w jednym miejscu. Tak właśnie było w przypadku naszej Pary, kiedy to w Maju postanowili złożyć najważniejszą przysięgę swojego życia. Towarzyszyliśmy im w każdej ważnej chwili tego dnia, starając się uchwycić jak najwięcej ich wspomnień. Klaudia i Maciek obdarzyli nas ogromnym zaufaniem i widać było po nich pełną swobodę we wszystkim co robią. Od przygotowań do końca wesela uśmiech nie schodził im z twarzy, a emocje i uczucia udzielały się gościom, w tym i nam.

Brzmienie kwartetu smyczkowego podczas ceremonii

utworzyło niepowtarzalną atmosferę i klimat, który idealnie pasował do magicznego wnętrza kaplicy. Klaudia wyglądała zjawiskowo, lekko i naturalnie, a razem z Maćkiem obdarzali wszystkich swoim uśmiechem. Cała swoboda Państwa Młodych przeniosła się również na dzień sesji ślubnej w Pałacu Goetza, jest ona niesamowicie sensualna, tajemnicza i magiczna.

Mamy nadzieję, że kiedy Klaudia i Maciek otworzą swój album ślubny, to przypomną sobie te wszystkie chwile i będą mogli przenieść się do tych wyjątkowych momentów. Tak właśnie działa magia fotografii…

Zapraszamy do obejrzenia tych niezwykłych zdjęć ślubnych!"  Fotograf Kraków White Story 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź