Kolekcja LANCERTO jesień-zima 2018/19 - "The Real Man"

Zobacz najnowszą kampanię od LANCERTO!

 

Kolekcja  LANCERTO jesień-zima 2018/19 jest już dostępna w salonach i sklepie online lancerto.com. Kampania inspirowana jest hasłem: "The Real Man", wspiera ją film promocyjny, który ma na celu zwrócenie uwagi na rolę mężczyzny we współczesnym świecie.

W zabawny i intrygujący sposób ukazuje bohatera w sytuacjach uważanych powszechnie za „niemęskie” oraz stara się odpowiedzieć na pytanie czy prawdziwi faceci istnieją. Motywem przewodnim kolekcji jest łączenie elegancji z komfortem. Stąd większość garniturów, marynarek, spodni i koszul uszyto ze specjalnie wykończonych tkanin z efektem natural stretch, odpornych na zagniecenia i łatwych w prasowaniu.

Mocnym akcentem są kurtki i płaszcze uszyte z odpornych, nieprzemakalnych tkanin technicznych, a także flanelowe spodnie, tweedowe marynarki w jesiennych kolorach: beżach, brązach, szarościach i zieleniach.

W tym sezonie królują, wszechobecne kratki pod różnymi postaciami, zarówno w ubraniach, jak i dodatkach.

 


 

 

 

Zobacz więcej na: LANCERTO

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź