KOLEKCJA ŚLUBNA GIACOMO CONTI 2018

Jak dopasować garnitur do sylwetki Pana Młodego i kolor do Jego typu urody?

 

Kolekcja ślubna Giacomo Conti 2018 to przestrzeń do niepowtarzalnych historii, opowiedzianych indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Włoski styl połączony z polskim krawiectwem zmieniają zakup garnituru ślubnego w osobisty proces kreacji męskiej elegancji. 

 

 

Projektanci Giacomo Contistarannie zadbali o szlachetne tkaniny wełniane z najnowszych kolekcji renomowanych, włoskich producentów takich jak ZIGNONE i MARZOTTO. Harmonijne i stylowe wzornictwo, dostępne jest w bogatej ofercie kolorystycznej. Błękitne popiele, wyraziste szarości, głębokie bordo i granat wzbogacają wybrane modele garniturów i spodni o szlachetne fasony. Zupełną nowością są tkaniny żakardowe w stonowane wzory kwiatowe. Tworzą one niepowtarzalny, typowo ceremonialny charakter kolekcji.

Eleganckim rozwiązaniem jest zastawienie garnituru i spodni w mikro-wzór z kontrastującą, gładką marynarką. Ten komplet świetnie przełamuje formalny ton ślubnej stylizacji. W kolekcji  pojawia się także ponadczasowy czarny garnitur. Wytwornie uzupełnia on wizerunek Pana Młodego i eksponuje jego dbałość o detale w nowoczesnym stylu.  

 

 

W tym sezonie Giacomo Contiproponuje klasyczne czarne obuwie o różnym stopniu połysku. Poza  matowym półbutem i lakierkiem z wysokim połyskiem, oryginalną propozycję  stanowi model na wpół lakierowany, w kolorze czarnym.

To harmonijne i stylowe połączenie obuwia okazjonalnego, nadającego się także na mniej formalne wyjścia. Definiując kanon nowoczesnego mężczyzny marka Giacomo zadbała o intrygujący model buta bordo z tłoczeniem w mikro-wzór, podobny do deseniu występującego na deseniach garniturowych i od spodni. 

 

 

Giacomo Conti wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów marki stworzył ekskluzywny program szycia na miarę garniturów, dedykowany najbardziej wymagającym Panom. Męskie garnitury ślubne szyte są  metodą Made to Measure. Jest to usługa najwyższej jakości nawiązująca do tradycyjnego krawiectwa, co wiąże się z perfekcyjnym wykończeniem każdego detalu.

 

 

Zapraszamy na darmowe konsultacje ze Stylistą Ślubnym do salonów  Giacomo Contiw całej Polsce. Styliści z przyjemnością pomogą dobrać przyszłym Panom Młodym garnitur o fasonie pasującym do ich sylwetki, a także w kolorze dobranym do ich typu urody.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź