Kwietniowy ślub Justyny i Daniela

Historia jak z bajki – piękna pani kosmetolog wychodzi za przystojnego zawodowego gracza futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles American.

 

Kwietniowy ślub Justyny i Daniela. Historia jak z bajki – piękna pani kosmetolog wychodzi za przystojnego zawodowego gracza futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles American.


„Chodziliśmy do jednego liceum. Od zawsze związani byliśmy ze sportem. Poznaliśmy się na basenie, przygotowując się do zawodów pływackich. Mimo niezbyt wyjściowych strojów kąpielowych, czepków, okularów itd. zdecydowanie była to miłość od pierwszego wejrzenia  Ja przepłynęłam określony dystans i wychodziłam z basenu po drabince, Daniel siedział na wprost tej drabinki i wtedy nasze spojrzenia się zetknęły.

Jednak los połączył nas w parę dopiero po 2 latach od tego wydarzenia. Tak po prostu miało być :)
Wiedzieliśmy czego chcemy, wiedzieliśmy, że chcemy być razem i Daniel po okresie pół roku oświadczył się …… na środku morza :).
Wszyscy w rodzinie bardzo czekali na nasz ślub.”

I w końcu nadszedł ten dzień …..
Pierwsze wiosenne słońce, dużo, dużo gości …. nieschodzące uśmiechy z twarzy pary młodej, zresztą popatrzcie sami …… zapraszamy :).

 

SAWIŃSCY FOTOGRAFIA ŚLUBNA & EVENTOWA

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź