LANCERTO Seize the day - jesień/zima 17/18

„Życie to podróż, więc podróżuj w dobrym stylu.”

 

Nowa kolekcja LANCERTO jesień zima 2017/2018 to inspiracja męską przygodą, przyjaźnią i dniem spędzonym na świetnej zabawie przy akompaniamencie eleganckich ubrań. Zgodnie z dewizą: „Życie to podróż, więc podróżuj w dobrym stylu” w nowej kolekcji LANCERTO liczy się nie tylko klasa, ale też komfort i wygoda.

Dominantą nowej kolekcji są granaty i wszelkie odcienie niebieskiego oraz zgaszone kolory ziemi – brązy, beże, zielenie przełamane szarością, mikro wzory przywodzące na myśl klimat jesieni w miejskiej scenerii i towarzyszące mu barwy szykującej się na odpoczynek natury. Rdzawe kraty marynarek, bordowe akcenty wyróżniają się na tle klasycznych granatowych garniturów.

 

 

 

 

Całość została skontrastowana z soczystymi, nasyconymi kolorami bawełnianych spodni chino – to najmocniejsze wyznaczniki nowej kolekcji LANCERTO Seize the day.

Nie mogło w niej zabraknąć wełnianych flanelowych marynarek, uszytych z wełen pochodzących od znakomitych włoskich tkalni, flanele te przypominające w dotyku kaszmir, swoją szlachetnością i miękkością nadają mężczyźnie uroku. Kratki z szerokim oknem typu windowpane, drobne wzory geometryczne marynarek w połączeniu z dzianinowymi dżinsami tworzą stylizacje, które łączą w sobie cechy elegancji i codziennego stylu ulicznego.

 

 

 

W kolekcji LANCERTO Seize the day znalazły się też zimowe buty w stylu double monk oraz trzewiki kolorach gorzkiej czekolady i klasycznej czerni.

Dla zwolenników swobodniejszych stylizacji projektanci LANCERTO przygotowali bawełniane golfy w ponadczasowych kolorach denimu, szarości i bordo oraz dzianinowe kamizelki z melanżowej przędzy.

 

 

 


Niebanalna jest też kolekcja koszul, która łączy w sobie klasyki stylu z nutą nowoczesności. Na ponadczasowych krojach i kolorach pojawiają się mikro struktury oraz fantazyjne nadruki, które przyciągają uwagę.

Całość kolekcji definiuje harmonijne piękno klasycznych proporcji oraz szlachetność tkanin. Zaś przysłowiową „kropkę nad i”, stawiają dodatki oraz akcesoria. Skórzane paski, jedwabne krawaty, półformalne dzianinowe knity oraz wieczorowe muchy, a także selekcja jedwabnych poszetek o niespotykanych wzorach.

 

 

 

 

Podsumowując, najnowsze kolekcja LANCERTO Seize the day  ma wszystko czego mężczyzna potrzebuje, aby móc podróżować przez życie w dobrym stylu i chwytać dzień! 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź