Laura i Daniel - reportaż ślubny, Fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

Zdawałoby się, że jest tak idealnie, że już lepiej nie może być, ale jednak! To był naprawdę fantastyczny ślub!

 

"Dzień ślubu Laury i Daniela w zasadzie nie był wyjątkowy - panna młoda była najpiękniejsza, pan młody zakochany, pogoda idealnie dopisała, dopracowany plan sprawdził się we wszystkich szczegółach, goście tryskali humorem, a zatrudnieni usługodawcy dali z siebie wszystko. Zdawałoby się, że jest tak idealnie, że już lepiej nie może być, ale jednak! Laura i Daniel co chwilę zaskakiwali nas swoim poczuciem humoru, szczerym i pięknym wyrażaniem emocji, a przede wszystkim sposobem w jaki odnosili się do siebie i okazywali sobie miłość.  To był naprawdę fantastyczny ślub!


Laura postawiła na naturalne dekoracje z dużą ilością bieli i zieleni, oraz roślinne akcenty takie jak na przepięknej koronkowej sukni od Agnieszki Światły  
Ceremonia ślubna w zabytkowym kościele św. Jerzego była przepiękna, bo sam kościół jest niezwykle klimatyczny, ale na szczególną uwagę zasługuje wyjście z kościoła. Zawsze będę chwalić sypanie pary młodej płatkami naturalnych kwiatów, czy to żywymi czy suszonymi. Nie generuje to sztucznych odpadów, nie wymaga specjalnych tub czy opakowań, jest przede wszystkim piękne i w bliskości z naturą - warto się postarać i jakiś czas przed ślubem zacząć zbierać suszone płatki. 

Jeśli chodzi o samą zabawę weselną to dekoracje sali autorstwa Moniki Kiehl jak wszystkie w dniu ślubu, obfitowały w zieleń i biel, ze złotymi akcentami dopasowanymi do wystroju sali. Najpiękniejsze okazały się białe lilie, które nie dość, że urzekały swoją elegancją i niewinnością to jeszcze przepięknie pachniały. Wesele w hotelu Arkas nie mogłoby się obyć bez sesji zdjęciowej w zielonej przestrzeni i idealnie utrzymanym trawniku na zewnątrz, a łuk z kwiatami wykorzystywany także do zdjęć rodzinnych prezentował się iście królewsko.


Idealnym dopełnieniem zdjęć ślubnych była sesja plenerowa w miejscu z piękną przyrodą jakim jest Góra Zborów. 
Dziękujemy za zaufanie i wspaniałą zabawę!"

Zuzanna i Marcin Karetta

 

panna młoda sesja slubnaglowie.pl

sesja slubna plener para młoda slubnaglowie.pl

naturalna sesja slubna slubnaglowie.pl

dlugie kolczyki do slubu slubnaglowie.pl

plener slubny na górze slubnaglowie.pl

biały bukiet slubny

dekoracje weselne slubnaglowie.pl

tort weselny slubnaglowie.pl

rustykalny slub i wesele slubnaglowie.pl

panna młoda w rozpuszczonych włosach do slubu slubnaglowie.pl

zespół muzyczny na wesele slubnaglowie.pl

atrakcje na wesele slubnaglowie.pl

zimne ognie na weselu slubnaglowie.pl

 

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź