Lookbook ślubny w bajkowym Zamku Książ

Dzień ślubu i wesela to dla każdego niezapomniane chwile, które wracać do nas będą wielokrotnie na przestrzeni wspólnie spędzonych lat.

Dlatego też, tak ważnym dla wielu Par jest zorganizowanie uroczystości zgodnie z najgłębszymi marzeniami – w bajkowej otoczce wykwintnych  sal zamkowych z pięknymi kandelabrami, marmurami, czerwonymi dywanami i wysokimi oknami. Iście po królewsku rzec by można.

Do jednych z najpiękniejszych kompleksów zamkowych wynajmowanych pod ślubne gale na terenie Polski należy leżący u podnóża Wałbrzycha, słynny Zamek Książ – trzeci co do wielkości zamek na naszych rodzimych ziemiach.

Wybudowany pod koniec XIII wieku i otoczony pięknym kompleksem parkowo-zamkowym do dziś przyciąga rzesze turystów oraz Par Młodych, urzeczonych długą i bogatą historią piastowskiej rezydencji.

Wielokrotnie niszczony i odbudowywany, nazwany niegdyś dolnośląśkim Wersalem, stanowi przepiękną scenerię zarówno pod bogate wesele jak i bajkową sesję ślubną.

To właśnie w najbardziej romantycznych i wykwintnych miejscach Zamku Książ, w sali Maximiliana oraz zielonych przyzamkowych tarasach, tegoroczny lookbook ślubny zdecydowała się zrealizować szanowana męska marka garniturowa GIACOMO CONTI.

Nasza redakcja jako pierwsza publikuje wybrane z sesji zdjęcia prezentujące kolekcję wełnianych garniturów i smokingów ślubnych na nadchodzący sezon.

 

Fot. Garnitury i stylizacje Pana Młodego: GIACOMO CONTI suknie ślubne: Agnieszka Światły

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź