Love Birds- ślub i wesele z ptasim motywem

Delikatne, pełne uroku, romantyczne ptaki to świetny pomysł na motyw przewodni przyjęcia weselnego.

fotografia: LoveStory Weddings

 

 

Ptasie motywy na ślubie i weselu

 

Delikatne, pełne uroku, romantyczne ptaki to świetny pomysł na motyw przewodni przyjęcia weselnego. Sylwetki ptaszków, klatki na ptaki, małe ptasie gniazdka symbolizujące nową rodzinę doskonale sprawdzą się jako detale dekoracyjne weselnej sali, stołów, tortów w tym szczególnym dla was dniu.

Para śnieżnobiałych gołębi wypuszczona w niebo tuż po ceremonii zaślubin może być jednym z pierwszych akcentów nawiązujących do ptasiego motywu. W jaki sposób wpleść go do pozostałych części ślubno-weselnej uroczystości? Poniżej nieco około-ornitologicznych inspiracji :)

 

 

 

Ptaszki na weselu

 

Weselny tort zwieńczony parą 'zaświergolonych' ptaszków z pewnością rozbroi waszych gości ;)

Figurki mogą być jadalne, z cukrowej masy, jak i wykonane z tkaniny czy ceramiczne. Te będziecie mogli zabrać ze sobą do waszego "miłosnego gniazdka" - będą miały szansę przypominać wam o dniu waszego ślubu przez długie lata.

 

 

 

 

Urocze ptasie gniazdka świetne będą jako drobny detal przy nakryciach. Mogą jedynie zdobić lub dodatkowo pomieścić słodkie migdały - upominek dla weselników.

Małe figurki ptaszków świetnie sprawdzą się jako dekoracyjny akcent, przytrzymają winietkę z imieniem gościa, ozdobią bukiet na stole.

Klatki na ptaki to modny detal aranżacji wesela w stylu vintage. Romantyczne druciane skrzynki wykorzystać można jako miejsce na świece, kompozycje kwiatowe lub efektowne klosze na weselne słodkości.

 

 

 

 


Sala weselna nie musi od razu zamieniać się w ptaszarnię. Ptasie motywy mogą być bardzo subtelne i zagościć na blankietach zaproszeń, winietek, jako grafika na podziękowaniach dla gości, kartonikach na weselne ciasto. Goście z pewnością zauważą powtarzające się w kilku miejscach detale.

 

 

 

A państwo młodzi mogą pokusić się o "ornitologiczną" biżuterię ;)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @artmadam.pl

 

 

 

Zobacz także:

UPOMINKI DLA GOŚCI - CZYLI JAK UATRAKCYJNIĆ WESELE?

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź