MADE TO MEASURE, czyli szycie na miarę w męskim wydaniu

Marzyłeś kiedyś o tym, aby Twój garnitury był taki jak Ty? Teraz to możliwe dzięki nowej usłudze szycia na miarę w systemie made to measure wprowadzonej przez markę LANCERTO.

 

Robi świetne pierwsze wrażenie, zawsze jest na czasie i w dobrym stylu. Przy bliższym poznaniu odkrywa swoje wysmakowane detale, a niektóre tajemnice pozostawia tylko dla Ciebie. Dyskretny, stylowy, nienachalny, albo zawsze na pierwszym planie, w świetle reflektorów? Istotne, że potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji.

Marzyłeś kiedyś o tym, aby Twój garnitury był taki jak Ty? Stwórz swój indywidualny garnitur, stwórz swój indywidualny styl. Teraz to możliwe dzięki nowej usłudze szycia na miarę w systemie made to measure wprowadzonej przez markę LANCERTO.

W tym artykule zobaczysz krok po kroku jak powstaje arcydzieło sztuki krawieckiej. 

 

Krok 1. Wybór kroju i zebranie miary 


Perfekcyjny rozmiar i krój to podstawa

Od tego wszystko się zaczyna. Zespół wykwalifikowanych Doradców Klienta przeprowadzi Cię przez cały proces szycia na miarę. Pozwól, aby Doradca zebrał Twoją miarę i dokonał wyboru najbardziej zbliżonego do Twojej budowy rozmiaru bazowego. Nasi Doradcy korzystają z dostępnej w każdym salonie linii Business Mix oferującej 65 setów rozmiarowych. Doradca krok po kroku ocenia jak leży garnitur, jaki jest jego balans czy zachowane są odpowiednie proporcje. Następnie dokonuje korekt, a wszystkie dane i odchylenia są skrupulatnie notowane na specjalnym formularzu. 

 

 


Krok 2.  Wybór tkaniny 


Szeroka selekcja tkanin, doskonałe komponenty 

Od zimowych flanel i tweedów po letnie, „oddychające” lny oraz mieszkanki wełny z jedwabiem. Kilkaset tkanin, dziesiątki podszewek, kolorów nici, guzików, filców
wszystko czego Ci teraz trzeba to odrobina wyobraźni.  Cenisz klasykę, ponadczasową elegancję, a może lubisz robić wrażenie i podążasz za najnowszymi tendami? Nie ma złych odpowiedzi, nasi Doradcy dostosują ubrania nie tylko do budowy i cech fizycznych ale też Twoich indywidualnych potrzeb, charakteru oraz upodobań.  

 


 


Krok 3.  Personalizacja


Garnitur jeszcze nigdy nie był tak indywidualny 

Stąpasz po ślubnym kobiercu? Zmierzasz do kolejnego awansu? A może po prostu masowy produkt to dla Ciebie za mało? Kto powiedział, że sam nie możesz zaprojektować swojego garnituru? Stań się projektantem i kreatorem swojego stylu.

Dzięki usłudze Made to Measure LANCERTO możesz zmienić niemal wszystko, cokolwiek zechcesz. Wymień podszewkę, zmień kolor nici, dodaj monogram, datę ślubu, imię ważnej dla Ciebie osoby.

Możesz też wyhaftować na filcu pod kołnierzem ważną dla Ciebie sentencję. 

 


 

 

Krok 4.  Wykrój i szycie 


Precyzja i kunszt rzemieślników 

Specjalny formularz z Twoimi indywidualnymi wymiarami, parametrami tkaniny i numerami komponentów trafia do naszego zakładu produkcyjnego w Łańcucie. Nasi krojczy zmieniają liczby w wykroje. Następnie zdolne ręce krawców – rzemieślników, tworzą z nich indywidualne garnitury, marynarki i spodnie. To tutaj bije serce LANCERTO.

Zespól blisko 200 projektantów, technologów, krojczych i krawców zadba o każdy detal Twojego zamówienia.  

 

 


Krok 5. Odbiór 


Czas oczekiwania to jedynie 21 dni 

Z czym można porównać uczucie satysfakcji, jaką czujesz kiedy widzisz siebie w perfekcyjnie skrojonym garniturze? Uszytym przez mistrza-rzemieślnika dla Ciebie, i tylko dla Ciebie… 
Dopracowane konstrukcje, perfekcyjne kroje, wyselekcjonowane tkaniny i komponenty sprawią, że szycie na miarę w wydaniu LANCERTO będzie dla Ciebie jedynym swoim rodzaju doświadczeniem. Zaś bezbłędne dopasowanie i dbałość o detale sprawią, że ubrania LANCERTO szyte na miarę będą prawdziwymi perełkami w Twojej garderobie. Teraz pozostaje tylko wybór dodatków, koszul, krawatów, poszetek... Pamiętaj, ogranicza Cię tylko wyobraźnia…  

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź