Madzia & Piotr - wrażliwość, bliskość, delikatność, reportaż WhiteStory

Piękny ślub w plenerze, cała oprawa w stylu lekko rustykalnym, delikatnym i naturalnym. Zapraszamy na wspaniały reportaż, w którym zobaczycie Magdę i Piotra oraz ich historię! WhiteStory


"Weekend majowy to świetny czas, aby celebrować zapieczętowanie miłości!

Coś Wam zdradzimy – sami wybraliśmy tę porę następnego roku na potwierdzenie przy świadkach naszego zaufania wobec siebie na całe życie. (pisał Maciek)

Zapraszamy na wspaniały reportaż, w którym zobaczycie Magdę i Piotra oraz ich historię!

Moment oczekiwania, stresu i ekscytacji, a później napływ gorącej fali ogarniającej całe ciało, bo w końcu się wydarzyła ta chwila! Mimo tego, że za każdym razem uczestniczymy w tak ważnym wydarzeniu, to każde jest dla nas inne i indywidualne. Po prostu nieporównywalne!

Piękny ślub w plenerze, cała oprawa w stylu lekko rustykalnym, delikatnym i naturalnym. Przyjęcie odbyło się w Talaria Ladies SPA, które nas zachwyciło. Szalona zabawa przy dobrej muzyce to również podstawa udanego wesela, a o oprawę muzyczną zadbał DJ- Imprezy Po Byku.

Kolejny raz również mieliśmy przyjemność współpracować z Dariuszem Zwadowskim- konsultantem ślubnym, jak zwykle była to bardzo owocna współpraca, czego efekty widać na fotografiach ślubnych. Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z tak zacnym gronem profesjonalistów. Wszystko to złożyło się na bardzo udany dzień, który obfitował w piękne momenty, a my z przyjemnością je uwieczniliśmy.

Piękni Magda i Piotr, cudowna rodzina i przyjaciele utworzyli całą niepowtarzalną atmosferę tego wesela. Każdy bez skrępowania dobrze się bawił i dzielił radość razem ze świeżo upieczonymi małżonkami, którzy byli jeszcze lekko oszołomieni…Ale jacy szczęśliwi! Nasza Para młoda zaprosiła nas na plener do warszawskich Łazienek Królewskich, gdzie dalej pozostaliśmy w klimacie świeżo-kwiatowym i bardzo naturalnym… Całą tą wrażliwość, bliskość oraz delikatność idealnie można zobaczyć na zdjęciach ślubnych.

Magda i Piotr to wspaniali ludzie, z którymi bardzo dobrze nam się pracowało i dlatego efekty naszej pracy są takie, jakie są. A jakie? Zobaczcie sami i oceńcie!"  

 

 

 

White Story 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź