Magda i Jacek - sesja ślubna na wrzosowisku, Fotografia: B&W Photohraphy

“DANCING IN THE RAIN – I’M HAPPY AGAIN” – sesja na polu pełnym wrzosowisk!

 

"Tak to czasem jest, że odkrywasz coś i od razu się w tym czymś zakochujesz. My tak mamy z niektórymi miejscami. To akurat miejscówkę odkryliśmy przypadkiem podróżując rodzinnie po Polsce i szukając pięknych widoków, które mogą nam posłużyć potem przy realizacji różnych sesji.

Było podobnie – padał siarczysty deszcz, unosiła się mgła, zapach wrzosów tłumił zapach błota i porannego deszczu, a i tak było pięknie – magicznie po prostu. I mimo deszczu, z parasolami w rękach, kapeluszach na głowach przemierzyliśmy te wrzosy wszerz i wzdłuż i ciągle nam było mało. Widok tego fioletowego pola kwiatów powracał, dlatego tak cieszymy się, że udało nam się mimo deszczowej pogody zrealizować dwie sesje właśnie w tym magicznym miejscu.

Magda i Jacek byli bardzo wytrwałymi Modelami i świetnie spisali się w tych niesprzyjających warunkach i za to Im serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam!"

B&W Photography

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź